Skocz do zawartości
  • Zaloguj się, aby obserwować  
    Black Wolf

Admin Miesiąca Styczeń

Admin Miesiąca Styczeń  

20 użytkowników zagłosowało

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy
    1. 1. Admin Miesiąca Styczeń

• aQQa
        1
      • egsh
        0
      • Gekon123
        1
      • GramNaFarcie 👍
        10
      • LewYY
        1
      • LewYyy
        0
      • Pablo1100
        0
      • protohype
        0
      • SirMartin.
        0
      • SkunMan
        0
      • ThC WariaT ^^
        1
      • ZiomusxD
        6

ale to bez sens :D hahahahahhaa  powiem ci że wiekszośc ludzi grających na codzie to dzieci :D wiec  ma kto głosować druga sprawa jest taka że  admini (nie wszyscy)graja na innych nickach  niż maja na forum ;D wiec nawet jesli  by sie ktoś znalazł to i tak nie bedzie za duzo tych głosów ;D

A bo to jest taka prawda że kur** nie powinno byc zmieniania nicku  , admin powinien mieć stały nick a nie dzisiaj ma  Tadzik a za tydzzien Zenek  , , nie ktorzy z tej listy maja inni nick co na serwerze , i jak tu osoba glosująca ma się domyślic kto to , to jest CHORE ! 

21 minut temu, LewYY napisał:

A bo to jest taka prawda że kur** nie powinno byc zmieniania nicku  , admin powinien mieć stały nick a nie dzisiaj ma  Tadzik a za tydzzien Zenek  , , nie ktorzy z tej listy maja inni nick co na serwerze , i jak tu osoba glosująca ma się domyślic kto to , to jest CHORE ! 

Dlatego ja mam non stop ten sam nick :D

A co do głosowania to ja w przeciwieństwie do innych oddam głos na kogoś innego a nie na siebie :D
    Tak więc głos poszedł do GramNaFarcie 
    Czesto siedzi na serwie wtedy kiedy ja jestem i ogarnią funkce admina bardzo dobrze.

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
    Zaloguj się, aby obserwować