Skocz do zawartości

Prozba do adminow


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę adminów aby to przeczytali ponieważ ja grałem u was na nicku Pan Wasik z Nazwiska ale ostatnio skróciłem go do Pan Wasik.

Chodzi mi o to że grał tutaj jakiś gracz o takim nicku na COD MOD (ja gram na go mod) i dostał bana prawdopodobnie za czity, proszę mnie z nim nie mylic

Pozdrawiam pan Wąsik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, El Mafioso napisał:

Nie chodzi o nieporozumienia, chodzi o fakt że nick jest zbanowany. Nikt nie będzie wnikał w Twoje IP, nick jest zbanowany i jeśli dostaniesz z tego powodu bana nie będziesz mógł nikogo winić. Zostałeś ostrzeżony.

Dlatego piszę ten temat, jeśli dostane ban za AB to wejdę na forum i złoże prośbę o ub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz możliwośc zarezerwowania sobie nicku u Opiekuna bądz wyżej,ale to musisz napisać u przełożonych:): Tak więc działaj:) Dostaniesz hasło na nick i po sprawie będzie,nikt nie będzie mógł się podszyć,a nawet jeśli to masz immunitet:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz steam, to nie masz czym się przejmować.

Jeżeli nie masz steam, to będziesz banowany za "aktywnego bana" i będziesz musiał się co chwilę fatygować na forum. Nawet jak kupisz rezerwację (do kupienia w sklepie), to i tak pewnie zanim admini się nauczą, będziesz banowany. 

 

@Lambert Osoby bez konta w bansie nie widzą IP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...