Skocz do zawartości

Co Cię boli? Wypowiedz się!


MafiOozo

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem prace techniczne nad forum powinny odbywać się na pod-forum, np. na adresie pochylnia.pl/forum - wystarczy zrobić dodatkowy folder i tam wrzucić kopię forum.

Myślę, że to lepsze rozwiązanie niż ludzie mają patrzeć na spierdolone forum jak to jest w tej chwili i przed wprowadzeniem czegokolwiek warto też robić kopie z przed dokonanych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2017 o 14:52, Dap napisał:

Ten biały styl jest beznadziejny.. Zróbcie by można było wybrać sobie czarny ten co był i ten biały :) Bo na tym białym to aż się nie chce siedzieć tak łupie w oczy :/

Gotowe.

 

20 godzin temu, BloodyAlien napisał:

proszę o poprawnie tego bo aż w oczy razi z białego na czarny

 

2gt87d3.jpg

gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Procentowy napisał:

Coś musi być u Ciebie nie tak bo mi wszystko działa.

To nie jest coś u niego. Myślę, że to jest dalej problem związany z tą niedziałającą rozdzielczością. Jak na fonie mam ustawione w przeglądarce "wersja na komputer", nie nie potrafię kliknąć zaloguj się. Jednak jak zmienię na wersję mobilną, to już mogę się zalogować. Jednak, po zalogowaniu, w dalszym ciągu na "wersji na komputer" nie działają mi te rzeczy ;)

tciDMZi.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Aragorn napisał:

To nie jest coś u niego. Myślę, że to jest dalej problem związany z tą niedziałającą rozdzielczością. Jak na fonie mam ustawione w przeglądarce "wersja na komputer", nie nie potrafię kliknąć zaloguj się. Jednak jak zmienię na wersję mobilną, to już mogę się zalogować. Jednak, po zalogowaniu, w dalszym ciągu na "wersji na komputer" nie działają mi te rzeczy ;)

tciDMZi.png

Tego nie potrafię naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, zauważyłem też przed chwilą jedną rzecz. W trakcie pisania posta z cytatem czyjejś wypowiedzi po wciśnięciu kombinacji klawiszy [alt-gr]+[a], żeby wpisać literę "ą", zaznaczany jest cały tekst w polu edycji. Utrudnia to trochę sformułowanie tekstu, w szczególności gdy ktoś dba o posiadanie polskich znaków w wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zeratul napisał:

Swoją drogą, zauważyłem też przed chwilą jedną rzecz. W trakcie pisania posta z cytatem czyjejś wypowiedzi po wciśnięciu kombinacji klawiszy [alt-gr]+[a], żeby wpisać literę "ą", zaznaczany jest cały tekst w polu edycji. Utrudnia to trochę sformułowanie tekstu, w szczególności gdy ktoś dba o posiadanie polskich znaków w wypowiedzi.

Tu masz odpowiedź na to -> http://pochylnia.pl/topic/105513-propozycje-i-problemy-dotyczące-forum/?do=findComment&comment=488520

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...