Skocz do zawartości

Podanie by Shintaro (Stalco)


Black Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:  W tym roku 20.
Kontakt: Forum, Administracja na FB, wybrani mają numer telefonu, Steam.
Staż w CS'a: Można powiedzieć 8-9 lat.
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Hmm.. Ciężko mi to tak naprawdę ocenić. Aragorn oceni po sprawdzeniu mnie pod kątem sprawdzania demek, screenów i wyłapywania cheatów.
Czy kiedyś obsługiwałeś AMXBANS?: Nie, lecz z tym problemu nie będę miał, ponieważ @Sandrox mi w tym pomoże.
Ile masz wolnego czasu?: Dość sporo. Przez kilka dni mnie nie było ale już wróciłem.
Używałeś jakichś haxów? (Jeżeli tak, to jakich - konkretne nazwy cheatów): Nie, nie używałem lecz oglądałem nie raz na YT.
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Lubię pomagać i chciałbym spróbować swoich sił w gronie UBT. Dodatkowo myślę, że Opiekun Serwera powinien mieć możliwość banowania, odbanowywania graczy przez AMXBANS (przykładowo skargi w dziale serwera). 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, I3andzior>? napisał:

Oczywiście że na tak co tu więcej Mówić 

 

10 godzin temu, Dydziorek napisał:

Jestem na tak powody wyżej.

Jak to mam w naturze muszę się do czegoś doczepić ... tutaj wyrazie jest napisane "Cytuje"

 

Cytuj

§4. Wypowiedzi powinny składać się z co najmniej dwóch SENSOWNYCH argumentów.

a także:

Cytuj

§6. Za nieprzestrzeganie regulaminu użytkownik otrzyma ostrzeżenie o odpowiedniej wartości.

 

No więc koledzy radzę wzbogacić swoje wypowiedzi dla wasze własnego dobra :).

 

A co do podania Shin-Chana :D Wszystko jest w sumie OK, Staż wiek i co najważniejsze chęci. Jednak czy jak kolega wyżej już zauważył będziesz wstanie zająć się tymi wszystkimi rangami ?? Myślę że tak jak w przypadku flag powinien dostać okres próbny by sprawdzić jak sobie z tym wszystkim poradzi.

 

W dodatku mam wrażenie że musiałbyś zrezygnować z Multi admina ... w przypadku odwołań od twoich banów w których kluczowe będzie demko, jako członek ubt mógłbyś być dla oskarżonego osobą niewiarygodną. A to by prowadziło do tego że w takich sytuacjach ciągle były by potrzebne osoby trzecie do uwierzytelnienia.

 

A tak na boku czy tą odpowiedzią na steam nie chciałeś mnie czasem wyrolować :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa AMXBans to sprawa banalna więc z tym problemu nie będzie. Problem widzę w tym, że nie używałeś nigdy żadnego haxa, tym samym ciężko będzie Ci rozpoznać przykładowo LEISa albo gracza z dobrze kryjącym się wh. Jesteś zasłużoną osobą na pochylni więc masz moje tak lecz i tak o wszystkim zdecyduje ocena demek i ss tak więc to przesądzi czy dołączysz do naszego skromnego grona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic napisane o tym czy można pisać pod swoim podaniem więc napiszę.

 

@Vista

"W dodatku mam wrażenie że musiałbyś zrezygnować z Multi admina ... w przypadku odwołań od twoich banów w których kluczowe będzie demko, jako członek ubt mógłbyś być dla oskarżonego osobą niewiarygodną. A to by prowadziło do tego że w takich sytuacjach ciągle były by potrzebne osoby trzecie do uwierzytelnienia"

 

W czym niby koliduje M@ a UBT? Moderatorzy również mają admina na wszystkich serwerach i co to ma do rzeczy? Wg mnie nic.

 

@JULA

Dam radę. A czy zostanę UBT to stwierdzi Aragorn po mojej ocenie demek/ss'ów.

 

@MafiOozo

Wiem jak wygląda leis.

Wcześniej (przed złożeniem poprzedniego podania) rzadko oglądałem filmiki lecz teraz oglądam częściej. Na YT masz działanie tego g**na więc rozpoznam kto tego używa no i do tego uczę się nazw wszystkich cheatów (a jest ich jednak sporo) :P

Dziękuję wszystkim za oddane głosy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Shintaro napisał:

Wiem jak wygląda leis.

Wcześniej (przed złożeniem poprzedniego podania) rzadko oglądałem filmiki lecz teraz oglądam częściej. Na YT masz działanie tego g**na więc rozpoznam kto tego używa no i do tego uczę się nazw wszystkich cheatów (a jest ich jednak sporo) :P

Dziękuję wszystkim za oddane głosy :)

Zamiast oglądać filmiki ściągnij sobie te gówno i lataj odpalony po serwerach (tylko nie naszych :> ). Nie wiem po co się uczysz nazw cheatów, wystarczy że będziesz znał kilka podstawowych i najbardziej znanych, ważniejsze od tego jest ich znajomość od środka, charakterystyka odpalonego gracza, jego reakcje na dane sytuacje, sposób myślenia itp.

Edytowane przez HaX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...