Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
el masellko

Skarga na Virtus Pro snax

Recommended Posts

Data zdarzenia: 2017-03-06
Nick Admina: Virtus Pro/Snax
Opis Sytuacji:  grałem sobie i patrzyłem również jak gra nasz kochany admin Virtus Pro Snax a ze mial dosc dobre staty przykul   moja uwagę najbardziej. Admin miał dziwnie przeciągany celownik na głowy graczy i również zauważyłem dziwne przeciagniecia celownika na srodek ekranu podczas strzelania(nienaturalne ruchy).Napisalem mu ze cheatuje i nie zagra wiecej na serwie a ten do mnie ze "morda cwelu". Czy to jest zachowanie admina? no chyba nie! Admin gral na Non steam A dziwnym trafem nie bylo na serwie hltv i demka sie nie nagrywaly od  godziny 9:11 chyba. Nie wiem czy "ktoś" wywalil hltv czy co ale to jest dziwne ze admin sobie lata na serwie odpalony a demka nie ma :)

Dowody (dema, screeny):Wycinek z konsoli dowód na obraze.
  http://www107.zippyshare.com/v/iwedLR6k/file.html 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pierwsze to nie bylo mo żadnego z graczy  . A po 2 gadasz ze jestem odpalony itd nawet do Buchala pisałeś a dowodów nie masz ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie mam dowodow bo HLTV nie nagrywalo :) liczylem na to ze na forum demko bedzie :) to wchodzisz na serwer i od tak sobie piszesz na chat "morda cwelu"? dobre gosciu :))jak mozna napisac "morda cwelu" i mowic ze to do nikogo nie jest? no kur... smieszne....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No sorry ale ja tylko z nim pisalem :) do nikogo innego sie nie zwracal :) podajac przykład ze napisze na serwerze "admin ty pedale" to admin nie powinien mnie zbanowac bo nie podalem do kogo napisalem to :) idac twoim tokiem myslenia tak jest Paulinko? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Ty nie powinieneś pisać obraźliwych treści do /prowokować admina

2. Admin nie powinien tak sie odezwać

Szczerze? Tobie należy sie ban, a adminowi ostrzeżenie za takie słowa... Odemnie tyle. YOLO. Jak znajdziesz dowody na aima lub coś innego to będzie inna rozmowa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twój ban jest słuszny. Rozumiem, ze uważałeś iż admin jest odpalony, masz do tego prawo. Liczyłeś też na to, że jest HLTV, niestety nie było, co zrobisz. Było wejść na spec i nagrać demko, wstawić je tutaj na forum a jeśli byłoby "brudne" admin na pewno dostałby bana.

Co do zachowania admina, nie może mieć to miejsca. Nie bez powodu dostajecie szansę czuwania nad porządkiem na serwerze. Macie być swoistym przykładem dla innych graczy, jak ma wyglądać porządek i kultura na serwerze, a ma wyglądać na pewno nie w taki sposób jaki zaprezentowałeś. Myślę, że ostrzeżenie jest tutaj najmniejszym wymiarem kary choć mam ochotę dać Ci bana dla przykładu. W temacie skargi tyle, zamykam. Dziękujemy za zgłoszenie i na przyszłość, nie pisz nic a kręć demko ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.