Skocz do zawartości
  • Zaloguj się, aby obserwować  
    Janko

Pytanie co do Resetu

Witam jak w temacie chciałem się zapytać czy opiekun albo własciciel servera robiac reset ranku a tyle się go wijało nie mógł by dać nagrody w posctaci nawet vipa albo coś tylko zrobic reset i tyle ..

nie wiem czy (pajacujesz ) czy co z tym txt ale to było pytanie skoro w off topic pisze wyraznie posty ze nagroda za ranking na mw3 to tylko zapytałem czy cos myslicie czy tylko tak o dla jaj wbić topke i tyle...

3 osoby które wbiją maks poziom dostają wybraną premke, tylko chyba nie jest sprecyzowane na ile czasu bo kiedyś jak to był mod z 601 poziomem to premka była na stałe a teraz już premki są czasowe.

11 minut temu, SirMartin. napisał:

3 osoby które wbiją maks poziom dostają wybraną premke, tylko chyba nie jest sprecyzowane na ile czasu bo kiedyś jak to był mod z 601 poziomem to premka była na stałe a teraz już premki są czasowe.

Tutaj jest mowa o rankingu.

Przepraszam was ale nie mam pojęcia kto zrobił reset rankingu :/ ja mam urlop (no od wczoraj siedzę w domu bo paskudna pogoda).

Stalko ja nie mam Nic do tego ani tu nie wylewam pretensji tylko spytałem jak się gra i wbija się i lvl większy i ranking dobry 

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
    Zaloguj się, aby obserwować