Skocz do zawartości

Hash


.PoLaQ.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Hash

 Wiek: 18

 Znajomość AMXX:

Doświadczenie:  Wiec tak o mnie mozna wiele wad jak i zalet napisac ale nie bede klamal  Mam na imie Kuba mieszkam w Midleton pewna miescina w Irlandii mieszkam tu juz od 15 lat wiec prawie swoje cale zycie. Jestem na 2 roku studiow informatycznych i jak narazie to pracuje w apple jako pomocnik ale mam nadzieje ze osiagne cos wiecej. Czym sie interesuje tak naprawde to jest kilka rzeczy ktore wpaja moja uwage taka podstawowa to sa komputery pozniej idzie za tym pasja motocyklowa jaka pelnie juz od 7 lat posiadam Crossa Ktm Duke 900cc jak i Quada Yamaha raptor 900cc. Swoja przygode z csem 1.6 zaczalem w wieku  8/9 lat kiedy moj starszy kuzyn pierwszy raz mnie zabral do kafejki i pokazal mi co sie z czym je i wtedy tak naprawde mnie to wciagnelo jakies granie tworzenie druzyn swoich serwerow. Ale po kilku latach grania pojawilo sie Cs:Go w ktorego zaczelem grac no i wbilem GlobalElite ale po kilku latach grania juz powiedzialem trzeba wrocic do kozeni i pograc w 1.6. Poszukalem jakiegos serwera na pewnej stronie no i wlasnie tak tu trafilem  To chyba bylo by tyle jak byscie chcieli cos o mnie wiedziec zapraszam do skontaktowania sie ze mna.

Staż w CS'a: 9 lat

SteamID: 0:1:216697059

Link do profilu na banid: http://banid.pl/kto?to=0:1:216697059

Link do profilu na Game Tracker:https://cache.gametracker.com/player/HasH|Mak3R/79.133.192.56:27015/

Kontakt:  pw serwer steam fb

Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Dlaczego ja hmm. Prosta odpowiedz mam duzy staz w Csie wiele adminow za soba kilka swoich serwerow jak i duzo zaufania od graczy jak i od administarcji posiadalem wiec wiem na czym stoje i wiem co robie. Drugi powod jest taki ze gra duzo ludzi na serwerze a ja czesto jestem a czasami sie zdarza ze ktos gra na wspomogaczach a nie ma akurat w tym momencie administracji i psuje gre. Mam duze doswiadczenie w adminowaniu i chcial bym pokazac na co mnie stac i pokazac swoje karty w tej grze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Verex

 

Na NIE 

Po 1. GT 

po 2 Staż.  Teraz podałeś 9 lat (poprzednio w podaniu miałeś 10) Twój staż spada czy rośnie ?

Po 3. Grasz często ? Heheheheh, nie zauważyłem 

Po 4. Masz zrobić reklamy (10 reklam) Jakoś ich nie widzę a jak widzę to Reklamujesz inny serwer

Po 5. Zero zgłoszeń na u@,STEAM,PW 

Po 6. Dlaczego Ty ?

Zaufanie graczy, administracji.  Troszkę podkoloryzowane. Od wczoraj jesteś na Pro codzie + sprzedajesz nick. A nad ranem podanie o adma.

 

 

 

 

Aaaa no tak i Forum leży :) 

4x Posty od Listopada 2016..  w tym  2x Posty w prośba o Ub , 1 Post w dziale "Zareklamuj sie" oraz 1 post w Podanko o admina.

Może wymaganą ilość postów masz. Lecz wracasz po połowie roku i podanie składasz ?:)  

 

@.PoLaQ.

Po co mi Twój cały życiorys ? :D

Dział Przywitaj się wita :)

 

Piękna przemowa ale Twoje nowe GT :)  Tamte stary to przeszłość oczywiście chodzi mi o czas na serwerze (Teraz ostatni tydzień ;) ) 

https://cache.gametracker.com/player/HaSH/79.133.192.56:27015/

Edytowane przez PremiuMGracz:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...