Skocz do zawartości

blad s1 s2 nadal jest


kodzak1992

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem madziu ale problem z serwer jest wyrzuca go a pozniej jest s1 s2 a po drugie ja przypadkiem dzis zobczylem temat ze zostalo naprawionie ale nie popatrzalem ktory serwer bo myslalem ze gunmodxp jest na samym koncu a jest przedostatni wiec wrzucilem taki temat ale problem z kikiem serwa tez przydalo by sie ogarnac wraz z s1 s2

jesli jest taka szansa by dalo sie to ogarnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatka nie jest idealna. Niestety od czasu do czasu wywala serwer. Z tego co wiem, to jest to na razie wystarczająco rzadko, żeby móc to zaakceptować. Jak łatka wywali serwer, to wtedy na mapie dd2 ona nie działa i znowu jest s1, s2. Plugin włącza się na nowo na kolejnej mapie.

Przy tak małej ilości crashy nie widzę sensu wyłączania pluginu. No chyba, że wolicie grać bez crashy, ale ciągle z bugiem s1 i s2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aragorn raz bylo tak ze serwer co 2 albo 3 mapy sie resetowal ale nagle to sie uspokoilo i nie bywa tak czesto jak chcesz to zamknij temat niech bedzie jak jest poprostu jak twierdzicie ze za malo crashow ja tylko chcialem zglosic poprostu i tyle a co Wy z tym zrobicie wasza decyzja ale dziekuje za jakie kolwiek info itp :)

jak cos temat mozna zamknac bo mi to tam za bardzo nie przeszkadza nie wiem jak innym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...