Skocz do zawartości

Perm za nic ..


FreakShoww99

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:12.08.2017 po 22:30 jak pamiętam.

Nick admina: Barabaszek

Opis sytuacji: Dostalem bana za czity, nigdy nie bylem banowany za czity nigdy, bo ich nie mam. W counter strike gram bardzo dlugo, cod mod 80 k to rozbudowany serwer i zeby wykryc czitera trzeba dobrze sie zastanowic lub nagrac demko i je sprwadzic. A ten Pan admin zdazyl  wyjsc z gry do specta po 2-3 min dostalem perma. Ale co jest najlepsze ? Ze mnie wgl nie sprawdzil, gram na tym serwerze conajmniej  1,5 roku i to jest dluzszy czas niz on posiada tego admina. Zal dupe mi ściska, BO TAKIEGO OSOBY KTORE POSIADAJA ADMINA TYM BARDZIEJ NA COD'zie POWINNY BYC BARDZIEJ ROZSADNE.

Juz nic nie odzyskam nawet swojej premki i tego czasu dlugiego co tu przegrałem ( z przerwami ) ale jednak wracalem..

Screnow nie wrzuce poniewaz moj laptop to nie jest nowa generacja, jest tak zasyfiony ze jak chcialem znalesc screeny to ich nie ma. Wiec mowi sie trudno, mam nadzieje ze wypowiedza sie osoby ktore choć troche znaja mnie z serwera i wiedza ze tam ma sie duzy lvl to jest sie prostem A NIE CZITEREM !

Chodzi o to ze za szybko Barabaszek ocenij ze ma czity, a bardzo dobrze "chyba" wiedzial ze gram tu codziennie.

A jesli tak skarga juz na niego leci, Barabaszek podczas gry siedzi na spekcie i nic nie robi. Dosłownie nic, sytuacja z 2 dni wczesniej z piatku. Siedzial chyba z 2 h na specie ludzie biegaja po txt ja pisze na czat admina a go nie ma. Dlatego napisalem swoje podanie o Admina, ktore nie przeszło bez Steam. Wiec postanowilem złozyc jeszcze raz pod koniec wakacji ze steam, ale teraz to chyba bedzie duzy problem. Ehh szkoda, moje czasu. 

Moze nie bede miec SS, ale za to ze dotalem bana za nic. Bede sie starał o to zeby Barabaszek stracił Admina ! Prosze o rozsadne odpowiedzi, a nie typu, brak dowodow brak tematu ! Pan barabaszek jest adminem  i on powinien powiedziec jak było..

Jak bym wiedzial ze grac nie potrafi to nawet wieczorem na serwer bym nie wchodzil, ale ze od niego bana dostalem ? Dobrze widzał mnie codziennie.  I moje gra zawsze tak samo wygladała ze bylem dobry i dopiero wczoraj ten ban za nic poleciał ?

Mogł bym tak pisac ciagle bo irytuje mnie ta sytuacja .. Barabaszek mam nadzieje ze ty tez sie wypowiesz

Pozdrawiam FreakShoww99

Dowody (dema, screeny):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin moze zrobic screeny jesli cos podejrzewa to z tym ze siedzi na specie to prawda ,zaczyna mnie to irytowac patrzac na to ze gram czesto i dlugo na serwie to jak wejde rano (serwer pusty) on tam siedzi w momencie gdy do niego pisze zero reakcji. oczywiscie Barabaszek tez ma swoje zycie ale moglby zadbac o to by nie byl caly czas na tym obserwatorze I NIC NIE ROBIL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2017 o 11:24, FreakShoww99 napisał:

Chodzi o to ze za szybko Barabaszek ocenij ze ma czity, a bardzo dobrze "chyba" wiedzial ze gram tu codziennie.

Tak długo grasz? A nawet nie wiesz do czego służą screeny. Screeny działają na zasadzie (Admin nie jest do konca pewny) dostałeś screeny wstawiasz na 4um i masz ub. Co do mojego siedzenia na spectie. Właśnie przygotowuję sie do ślubu bo mam już za 10 dni, a moja narzeczona jest w ciąży, więc wiemy co jest ważniejsze. Poprosi mnie o coś to odchodzę od gry i idę się nią zająć.

Nic dziwnego, że nie dostałeś admina skoro nie wiesz do czego służą screeny. Pozdrawiam

 

Co do Twojego podania na admina. Podajesz

Znajomość AMX: 7

Dostałeś screeny=piszesz skarge.

Widać, że nawet nie zajrzałeś do konsoli jak dostałeś bana tylko od razu poleciałeś na 4um skarge pisać.

Na przyszłość:

1. Dostajesz bana sprawdzasz konsole.

2. Jest napisane wrzuć screeny na pochylnia.pl wchodzisz na nasze forum i odnajdujesz zakładkę Wrzuć ss-y i je wrzucasz.

3. Czekasz na odpowiedż UB team.

4. Jeżeli screeny nie słuszne dostajesz UB.

5. Zapoznaj się z regulaminem działu Skargi/Na Admina

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BarabaszeK napisał:

Tak długo grasz? A nawet nie wiesz do czego służą screeny. Screeny działają na zasadzie (Admin nie jest do konca pewny) dostałeś screeny wstawiasz na 4um i masz ub. Co do mojego siedzenia na spectie. Właśnie przygotowuję sie do ślubu bo mam już za 10 dni, a moja narzeczona jest w ciąży, więc wiemy co jest ważniejsze. Poprosi mnie o coś to odchodzę od gry i idę się nią zająć.

Nic dziwnego, że nie dostałeś admina skoro nie wiesz do czego służą screeny. Pozdrawiam

Ale siedzenie od godz. 9:00 i brak reakcji na moje wiadomości gdy jest pusty serwer ? Nie powiesz mi ze wtedy tez siedzisz przy grze i twoja narzeczona o cos cie prosi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, =_FANNY_= napisał:

Ale siedzenie od godz. 9:00 i brak reakcji na moje wiadomości gdy jest pusty serwer ? Nie powiesz mi ze wtedy tez siedzisz przy grze i twoja narzeczona o cos cie prosi ...

Jestem tyle ile mogę. Myśle, że sporo graczy widząc mnie na spect nie szarżuje aż tak bardzo jak można się spodziewać bo widzisz siedzę na spect. A potem tak ni z gruchy ni z pietruchy leci 3-4 osoby za łamanie regulaminu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...