Skocz do zawartości

Monety?


Seishisai

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, APPLE1899 napisał:

Podobno po resecie ma sie wszystko naprawić. Reset zapowiada sie gdzieś za miesiąc albo i dłużej. Jak dla mnie powinien juz byc, bo na serwie coraz mniej osob sie robi i nie ma nawet na kim lvl nabic :/ 

Co Ty gadasz że nie ma graczy, stale wchodzi masę nowych osób, jeżeli chcesz żeby grały to też czasem pomyśl o nich i daj im pograć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Seishisai napisał:

Co Ty gadasz że nie ma graczy, stale wchodzi masę nowych osób, jeżeli chcesz żeby grały to też czasem pomyśl o nich i daj im pograć

Popieram. W momencie jak stal się ten problem ze sklepem graliśmy Ja Ryba87 i APPLE. Moje prośby o zmianę klasę przez tego trzeciego nie skutkowały w żaden sposób ,nawet brak odpiwiedzi. Jak tu grace z takim ignorantem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, =_FANNY_= napisał:

Popieram. W momencie jak stal się ten problem ze sklepem graliśmy Ja Ryba87 i APPLE. Moje prośby o zmianę klasę przez tego trzeciego nie skutkowały w żaden sposób ,nawet brak odpiwiedzi. Jak tu grace z takim ignorantem :/

 

3 godziny temu, Seishisai napisał:

Co Ty gadasz że nie ma graczy, stale wchodzi masę nowych osób, jeżeli chcesz żeby grały to też czasem pomyśl o nich i daj im pograć

A wy dalej nic się nie nauczyliście :) Gram na Steamie i gdy żyje nie widzę co do mnie piszecie " s1 :   s2" mówi wam to coś? :) A to że ani razu nie zginąłem to nie jest moja wina tylko wasza bo słabo gracie xD

i druga sprawa co do osób. Wchodzi masę nowych osób no i co z tego skoro na serwer wejdzie ktoś przypuśćmy +60k lvl z premką i już nie ma gry. A ta osoba też sobie może chce zagrać tą klasą.

Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, APPLE1899 napisał:

 

A wy dalej nic się nie nauczyliście :) Gram na Steamie i gdy żyje nie widzę co do mnie piszecie " s1 :   s2" mówi wam to coś? :) A to że ani razu nie zginąłem to nie jest moja wina tylko wasza bo słabo gracie xD

i druga sprawa co do osób. Wchodzi masę nowych osób no i co z tego skoro na serwer wejdzie ktoś przypuśćmy +60k lvl z premką i już nie ma gry. A ta osoba też sobie może chce zagrać tą klasą.

Pozdrawiam :)

1.Ty Egze XXL 60+K lvl na Ja Grenadier 53k i Ryba87 Hitler 51k 

Jak myślisz gdzie tu niezgodność ?

2.Nie gram na steam w cs'a ,więc nie wiem lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mówiłem do was przez mikrofon choć nwm czy to było słychać. Mógł ktoś z was odpowiedzieć. 

2. Był nawet nie jeden temat w tej sprawie na forum. Wystarczy czytać lub umieć czytać ;) 

Jak dla mnie bezsensowna dyskusja, więc to jest mój ostatni post. Myślę, że można zamknąć temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, APPLE1899 napisał:

 

A wy dalej nic się nie nauczyliście :) Gram na Steamie i gdy żyje nie widzę co do mnie piszecie " s1 :   s2" mówi wam to coś? :) A to że ani razu nie zginąłem to nie jest moja wina tylko wasza bo słabo gracie xD

i druga sprawa co do osób. Wchodzi masę nowych osób no i co z tego skoro na serwer wejdzie ktoś przypuśćmy +60k lvl z premką i już nie ma gry. A ta osoba też sobie może chce zagrać tą klasą.

Pozdrawiam :)

 

Co ma steam do dawania innym pograć? No jeżeli dla takiej osoby liczy się bycie pierwszym w rankingu, to chyba jest jedyne osiągnięcie takiej osoby, nie? XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...