Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
Thorvas 1936

Thorvas na Admina .... Możliwe??

Recommended Posts

Nick na serwerze:  Thorvas
Znajomość AMXX:  dobry 
Doświadczenie:  4 razy byłem adminem 
Staż w CS'a:  z jakieś 5 lat będzie 
SteamID:  niestety BRAK
Link do profilu na banid:
Link do profilu na Game https://cache.gametracker.com/player/Thorvas/79.133.192.60:27015/
Kontakt:  FB/ Skype/ GG/ telefon 
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: 

Dlaczego mnie .... W sumie lubię grać w cs ogarniam dosyć dobrze kto jest odpalony kto czysty. Potrafię rozwiazywać różne  spory nie potrzebne spiny . Na tym serwie gram długo od ponad pół roku napewno zawsze jestem gotowy wejść do gry i zerknąć czy nic się nie dzieje na serwie . dużo czasu spędzam przed komputerem dlatego myślę że się nadam na admina.? 

Pozdrawiam wszystkich z administracji itp kto to czyta mam nadzieję że będzie na tak ?? 

Thorvas ?❤❤

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja jestem na TAK nawet na okres probny

-wiem ze ma doswiadczenie i to widac

- stema zawsze moze kupic jesli sie sprawdzi lub zrobic wyjatek dla niego

- AMX raczej tez ogarnie

- czesto z nim gram i od kiedy mam admina zglaszam mi bym kogos sprawdzil

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
24 minuty temu, Thorvas 1936 napisał:

Przepraszam bardzo [email protected] nigdy nie robiłeś sobie ,,jaj" zastanawia mnie czemu jesteś na nie ? Nie daleś nigdy koledze pograć ?? Mogę Ci dac do niego namiary i się przyzna że to on pisał ?

bardzo Dziwne że na Say podałeś nawet swojego Facebooka 

I nie wmawiaj mi że to na żarty Pomyśl Za nim coś robisz bo twój wiek mi się wydaje na gimnazjum :) 

Przez Black Wolf,

To nie jest miejsce na spam i sprzeczki. Załatwcie to na PW. Ostrzeżenie słowne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Dlaczego mnie .... W sumie lubię grać w cs ogarniam dosyć dobrze kto jest odpalony kto czysty. " - wczoraj ciągle płakałeś, że mam wh więc nie potrafisz rozróżnić. 

Brak najważniejszego - steama. 

Błędy w pisowni też robisz aż oczy bolą ( w podaniu akurat nie ma ale na serwerze)

na NIE

raz mi się z tb póki miło że masz wh i nie płakałem bo Ty się nigdy nie polyliłaś ??" - nie rozumiem co tu napisałeś xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Madziaa<3 napisał:

"Dlaczego mnie .... W sumie lubię grać w cs ogarniam dosyć dobrze kto jest odpalony kto czysty. " - wczoraj ciągle płakałeś, że mam wh więc nie potrafisz rozróżnić. 

Brak najważniejszego - steama. 

Błędy w pisowni też robisz aż oczy bolą ( w podaniu akurat nie ma ale na serwerze)

na NIE

No niestety  przepraszam bardzo jestem dyslektykiem przeszkadza ci to ?? Aż tak 

Nie rozumiem ludzi którzy na to tak zwracaja uwagę ?? raz mi się z tb póki miło że masz wh i nie płakałem bo Ty się nigdy nie polyliłaś ????

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przed chwilą dostałeś ode mnie bana za obrażanie przez mikrofon gracza i jego rodziny. I Ty chcesz zostać adminem?

Poza tym chyba kłamiesz z wiekiem. Sądząc po głosie uważam, że masz nie więcej niż 15 lat, ale mogę się mylić. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Nie 

- brak stema (w dzisiejszych czasach stem można kupić za grosze ))Tak więc to nie majątek ..

-jak wyżej bez kultury osobistej 

- konto chyba założone pod podanie zero aktywności ..

- podanie które napisałeś chyba traktujesz jak rozmowa na sbx( jak pisał Opiekun pisanie pod  podaniem na każdy temat a nie związany do końca  z twoim tematem .. poczekaj spokojnie na werdykt a nie odpisujesz od razu takie rzeczy na pw.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.