Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
MroznY

Bug respa po "spec"

Recommended Posts

Witam. Zauważyłem dziś pewien bug. Otóż grałem normalnie i musiałem na chwilę odejść więc wszedłem na /spec. Gdy wróciłem to wpisałem znów /spec żeby wrócić do gry. Wszystko fajnie dopóki mnie nie zabili. Problem w tym że już nie mogłem się zrespić. Pytałem graczy czy mają tak samo, ew. żeby to sprawdzili ale nikt nie odpisał :/. Jeżeli ktoś będzie na serwerze to czy mógłby sprawdzić czy ma tak samo?

Dodam jeszcze że nie występuje to cały czas ponieważ wszedłem na serwer ponownie po jakimś czasie i gdy zrobiłem to samo to już normalnie się respiłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polega to na tym.. Wszedles na /spec w momencie zginiecia?? - pojawia sie bug i wtedy..

- Gdy zginiesz, to nie respi Cie z automatu, tylko musisz za kazdym razem wpisywac "/spec", gdy padniesz.. Zeby grac. Wtedy pomaga tylko reconnect.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tez na poczatku nie wiedzialem o co kaman, a troche wkurzajaca sprawa.. Tym bardziej jak masz dobre staty i musisz wyjsc, bo bez sensu wpisywac /spec co zginiecie.. Pozostaje po prostu nie ginac 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Akurat nie jest łatwo paść w chwili wpisywania /spec, często to robie i na 100 prób może z 2 x mi się zdarzy, ale nie płaczę przez to bo to rzadkość. Następnym razem się rozglądaj zanim wpiszesz /spec :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 minut temu, Luczko napisał:

Akurat nie jest łatwo paść w chwili wpisywania /spec, często to robie i na 100 prób może z 2 x mi się zdarzy, ale nie płaczę przez to bo to rzadkość. Następnym razem się rozglądaj zanim wpiszesz /spec :D

Dobrze Papo :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak zostało wyjaśnione. Po zabiciu nie odrodzisz się, gdy w czasie wpisywania /spec byłeś martwy lub, gdy na początku mapy, przy wyborze teamu, wybrałeś specta zamiast tt/ct.

W takim przypadku trzeba po prostu zrobić reloga. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.