Skocz do zawartości

Co Nas czeka, za zakrętem...?


Shock_Therapy

Rekomendowane odpowiedzi

Wyznaje swoje najszczersze niezadowolenie, które jest od paru dni... a wiadomo do czego to zmierzą. Niedawno serwer dd2 wrocil a juz nie ma kto sie nim zajmowac, tak samo co do innych serwerów. Większość z nich nie ma opiekuna, ludzie piszą i piszą. Zaczyna spadać frekwencja, nie mamy dość zorganizowanej ekipy. Brakuje s@ h@ kto to ogarnie wszystko ja się pytam? Kieruje głównie to do Administracji tzn. Właściciela sieci, który co prawda zaczął być aktywniejszy niż wcześniej ale coś tu zaczęło nie grać. Przywołuje @aquax do wyjaśnienia sytuacji i do wytłumaczenia się użytkownikom forum co ich czeka dalej... emigracja? Zostawiam już Wam to do oceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze napisane... Ale nie ma chetnych osob ktore by sie zajely serwerami - i raczej nic sie z tym nie zrobi, bo na siłe nie ma co komuś dawać obowiązkow. Powiem tak: Kazdy wolałby grać albo zajmować sie czymś na forum niż grzebać w plikach serwera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, *MiyaGu* napisał:

Sie czepiacie o wszystko, idźcie pokemony łapać. Wczoraj złapałam Pikachu 485cp i super było.

Polecam.

Szkoda, ze Ciebie nikt jeszcze nie złapał pokemonie.

 

Zeby był opiekun to musi być ktoś, kto zna adminów i może wybrać sobie kogoś, nawet do sprawdzenia, tylko teraz potrzeba kogoś z czasem i możliwościami by to zrobić, i nie wybierać jakichś kurwa idiotów, którzy nawet pisać poprawnie nie potrafią, bo tylko gorzej będzie :| 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem adminem na go mod, osobiście wiele razy pytałem akurat Vistera, bo on tam opiekun, czy nie trzeba jakiejś pomocy. Kiedyś mialem styczności z własnymi serwerami, do tego programowania trochę liznąłem i nic, oni podobno świetnie sobie radzą, więc ja sobie gram i narzucać się nie bede.

Moim zdaniem, to nie jest tak, że nie ma osób, tylko po prostu nikogo nie chcą dać wyżej, bo na tej sieci żeby składać gdzieś podanie, to trzeba miec milion postów albo staż 5 letni, tylko na to patrzą i są to główne punkty w regulaminie składania podań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 17.01.2018 o 13:18, Boski Z Polski napisał:

DD2 zajmuje się Vister który jest obecnie nieobecny.

Cod mody mają opiekuna  który też jest nieobecny :D.

Super admina nie mamy i w sumie obecnie jest tak średnio potrzebny.

Head adminem jest nadal vister.

Blokadę na forum można uważać za nieobecność?  Pewnie tak jednak ja mam trochę inne zdanie na ten temat. 

 

14 godzin temu, pablitto napisał:

Jestem adminem na go mod, osobiście wiele razy pytałem akurat Vistera, bo on tam opiekun, czy nie trzeba jakiejś pomocy. Kiedyś mialem styczności z własnymi serwerami, do tego programowania trochę liznąłem i nic, oni podobno świetnie sobie radzą, więc ja sobie gram i narzucać się nie bede.

Moim zdaniem, to nie jest tak, że nie ma osób, tylko po prostu nikogo nie chcą dać wyżej, bo na tej sieci żeby składać gdzieś podanie, to trzeba miec milion postów albo staż 5 letni, tylko na to patrzą i są to główne punkty w regulaminie składania podań.

Akurat na GO Mod nie ma za bardzo co pomagać, dlatego odrzuciłem twoją propozycje.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...