Jump to content
  • Sign in to follow this  
    JajamiPoBetonie

Utrata

Witam,

wygrałem dzisiaj w jackpocie wiele skrzyń i klucz. Po otwarcie case wypadło mi AWP  Super Fury po czym od razu dostałem kicka za ping, gdy wbiłem od nowa za chwile znowu dostałem kicka. Następnie mój nick miał (1)  przed nazwą, więc wyłączyłem cs'a dwukrotnie i po jakimś czasie znowu wbiłem, lecz gdy nick był normalny  już nie było ani żadnego klucza ani skrzyni... O co w tym wszystkim chodzi?

Wygrałeś jakcpota sam widziałem . Wczoraj była podobna sytuacja dużo ludzi się skarży na utrate skinów skrzyn :/  A kicki dostawałeś bo ping Ci skakał ;)

Powiedz mi masz jakiś dowód że straciłeś skina? Ja takiego tutaj nie widzę.  Błąd występował ze względu na błąd w aktualizacji serwera.  Dlatego skiny przez około 2-3 mapy się nie zapisywały.  Co do omijania tematu. Zawsze można zgłosić post. Mnie w tym tygodniu nie było prawie wcale na forum, wiec niektóre rzeczy mogłem po prostu ominąć. 

Nie mam żadnego dowodu, liczyłem na to że dane kont są gdzieś zapisywane na jakiś profilach i moglbym odzyskać case bo nie mam w zwyczaju po otwarciu robić screna ile zostało. Miałem tam około 58 case i 28 kluczy

Nie mam jak sprawdzić logów bo takowych nie posiadam.  Mogę co najwyżej oddać ci 25% tego co napisałeś.  Zamykam. 

38889a8922098.png

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this