Skocz do zawartości

podanie gun mod


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim napiszesz przeczytaj do końca. 

Nick na serwerze: milosz
Wiek: 20
Znajomość AMXX (0/8): Skale nie są dokładne, umiem korzystać z menu i komend
Doświadczenie: Jako admin 1.6 od 2012
Staż w CS'a: wypadłem z rachuby czasu, coś koło 2k10
SteamID: Aktualnie - STEAM_0:1:77578124
Link do profilu na banid: http://banid.pl/kto?to=0:1:77578124 , VAC na cs:go
Link do profilu na GameTracker: szału nie ma https://www.gametracker.com/player/milosz/145.239.237.108:27385/
Kontakt: priv
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Moje pojawienie się na tym serwerze jest ewenementem bo rzadko kiedy zmieniam serwery, a jeszcze rzadziej mi się one podobają. Serwer na prawdę jest spoko, jedynie śmiecie go psują na czitach, a temat piszę z uwagi na to że nie wydaje mi się (bez urazy) żebyście mieli kadre adminów na każdą godzinę, to jest zaskoczenie dla mnie że tyle czasu dzisiaj czity grały na serwerze..

Pomijając steama i wiek to nic poza nimi nie spełniam, ale wraz z adminem w przeciągu kilku dni wszystkie wymagania bym spełnił, a wy na pewno byście na tym nic nie stracili. Banując czity pod wieczór, bo wtedy zwykle siedzę wy wyszlibyście na plus, i ten czas wieczorny (pomijając weekendy) mielibyście zapewniony że przynajmniej jeden admin by siedział. Lubie ten serwer, można to z gry wywnioskować bo już długie 2 dni wbijam jebany level 11 z scoutem ;] Ale gra się nie klei jak czity latają na serwerze, natomiast czity się kleją do wszystkich DM i tu macie problem. 

Za to że nie spełniam normy godzin przegranych proszę o okres próbny admina, nawet może być z jedną flagą b

 

 

Małe sprostanie sprawy, ten steam dostałem od kolegi, jeżeli będziecie chcieli podam mu namiary i może potwierdzić że to jest jego konto, w tej chwili korzystam z jego adresu mailowego i hasła. Na moim sprzęcie taka gra by nie mogła się odpalić, bo mam zintegrowaną kartę graficzną która nie posiada obsługi '3d' tzn. komp do przeglądania internetu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Pomimo mało zadowalającego gametrackera jestem na duże tak, ponieważ dużo zgłasza co widać w Centrum Banów, wiek jak najbardziej ok. Przyda się ktoś, kto siedzi rano lub w dzień, a obecni admini zazwyczaj grają wieczorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to. Jestem na tak. Ten wysyp modów ostatnio na serwerze to jakaś porażka. Grać się odechciewa. A to mój jedyny naj <3 serwer. Przyda się ktoś, kto przypilnuje porządku właśnie w innych porach dnia, tak jak wyżej napisała Magdalena.

Sama złożyłabym podanie gdybym ogarniała te komendy itego całego amxx'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT szału nie ma. Nie ogarniałem tego czy zgłaszasz ludzi czy nie, nie masz nawet 10 h przegranych na serwerze. Jeżeli VAC ban jest na CS:GO, to może przyznasz się za co tak naprawdę masz założoną blokadę? Jeżeli jest ona za czity, to skąd mam mieć pewność, pomimo prawie 3k godzin przegranych, że nie używasz niedozwolonych wspomagaczy w 1.6?

 

Sorry, Twoje podanie jakkolwiek mnie nie przekonuje, więc jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK:

+ steam

+ widzę dużo Twoich zgłoszeń jak na okres kiedy zaczałeś grać na serverze a to duży plus, obecnie jest wielki kryzys w tym elemencie, zazwyczaj ludzie lubią wylewać swoje żale na CB albo czacie OGÓLNYM w grze zamiast zgłosić tak jak Ty lub na u@

+ doświadczenie jako admin, wiem że dużo osób pisze tutaj bardzo ogólnie że kiedyś mieli ale nie pamiętają gdzie i bardzo naginają fakty (sytuacja spotykana pewnie raczej na innych naszych serverach),   ale widzę po Tobie że jest zapewne inaczej

+ wiek

+/- nie widziałem Cię na serverze a to z tego powodu że obecnie sam nie mogę się na nim pojawić, więc ciężko mi ocenić Twoją osobę pod innym kątem ale nie traktuje tego jako większy minus

- GT - wierzę że poprawisz

- VAC - wiem że to GO ale mnie to trochę martwi szczególnie jeśli był to ban słuszny bo jednak ktoś kto ma skłonność do oszukiwania nie jest do końca "pewny"

- forum - fajnie jakbyś coś bez przymusu skubnął żeby było widać że na nie wchodzisz, zresztą jeśli nie będziesz wchodził to będzie to widać w pewien sposób

 

@F!0lk4 -.- ja jednak bym zachęcał spróbować, jesli grasz regularnie a widzę że grasz i w dodatku zgłaszasz cziterów to nic nie stoi na przeszkodzie, mój głos masz. Ja będąc tu 1szy raz adminem nie miałem nigdy styczności z AMX a ogarnąłem, jest to łatwiejsze niż Ci się wydaje. Plus parę komend na wypadek awarii amx'a i to tyle, poza tym zawsze można się podpytywać, ja tak robiłem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...