Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer

Recommended Posts

Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość naprawy błędu przy zmianie mapy.

Chodzi mi min. o to , iż przy zmianie mapy jedna z drużyn pada bezpodstawnie, na pewno zalicza się to do zginięć przy swoich statystykach.

Wielu ludzi pisało o tym na serwerze, dlatego tworze ten temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myśle że to naprawde powinno być z rozwagą przyjęte do świadomości  ponieważ to bardzo jest denerwujące dla większości graczy . Ja grając na początku na tym serwerze myślałem nawet że dostałem bana tak to wygląda i do tego powtórnie głosuje na mapy to jest na moje wielki błąd serwera .... mam nadzieje żę stworzenie tego postu wywoła presje na człowieka który tym wszystkim zarządza i zrobi z tym porządek .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O jejku 1 ded w tą czy w tą napewno od uja wam zepsuje... Szukanie dziury w całym, są inne rzeczy które można poprawić a nie płakać za taką pierdole  

@down rozumiem że słowo "uja" tak bardzo opisuje kulture, której nie zachowałem?? Bana mi od razu za brak dajcie... Śmiech na sali, ale dobrze nie będę się kłucił, bo jakoś specjalnie nie interesuje mnie twoje zdanie... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, Area napisał:

O jejku 1 ded w tą czy w tą napewno od uja wam zepsuje... Szukanie dziury w całym, są inne rzeczy które można poprawić a nie płakać za taką pierdole 

NIe wiem czy twoja odpowiedz zalicza się do graczy którzy chcą   grac na serwerze z dokładnoscią co do mM.  oraz nie wiem czy znasz się kolego na  kulturze która nam tu pokazujesz w wypowiedzi. Jednak Prosiłbym aby ten temat był rozwinięty  w dalszej negocjacji pomiędzy opiekunami serwera . Dziękuje 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.