Skocz do zawartości

Skarga Sirek


dudzik123

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:19.04.2018
Nick admina:SireK
Opis sytuacji: Gramy sobie na mapie de_westwood tej wiekszej nie wiem dokładnie . Rzuciłem granata zabiłem go co nawet jeszcze nie zdążyłem postawić miny na jakiej kolwiek drabince czy nawet przy . A tu banik ;) nie wiem juz który raz z rzędu sie to stało i już mam po prostu dość tego idiotycznego jego zachwania jak dziecko . Ktos go zabije i nagle ma problem i banuje bez powodu . Nie jest to pierwsza sytuacja wobec mnie i innnych graczy ;/ Nie nadaje sie na admina i tyle .  A jeśli uważasz ze postawiłem jakąś minę na drabince prosze o wstawienie dowodów . 
 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, weź się nie pogrążaj. Bana dałem ja. Teraz nie dam rady wstawić demka, bo zbieram się do pracy. Później, gdy wrócę do domu, poszukam demko z tej mapy na dowód Twojej winy, bo niestety screena zrobiło mi czarnego. Powinieneś jeszcze mieć przedłużonego bana za obrazę (zaraz po otrzymaniu bana zacząłeś obrażać), ale ciesz się, że nie dostałeś.

 

edit.

http://d1.hltv.org.pl/srv52173/HLTV-1804191759-de_westwood_big.dem.zip

Czas 5:27. Nie wiem dlaczego, ale nie pokazuje miny, w której się zbugowałem (już przy dachu). Nawet widać, że nie mogłem się ruszyć. Poprosiłem @Madziaa<3, aby sprawdziła u siebie, więc gdy będzie mogła, wypowie się.

Edit2.

Żeby było sprawiedliwie ocenione, proszę jeszcze kogoś z administracji o ocenę. Przykładowo @L@M@NeR. Czas podany powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...