Jump to content
  • Rey

Koniec rundy v2

Problem nadal występuje tyle że trzeba teraz czekać na koniec rundy nie mogąc sie ruszać.

Gdy przyjdzie czas na zmiane mapy to każdy sie zatrzymuje i nie może sie ruszyć, jest rozdawanie skrzynek i na tym sie kończy, nikt nie może sie ruszyć i trzeba czekać aż sie runda skonczy i bedzie zmiana mapy (albo dopóki admin jej nie zmieni)

PS. Nie wiem czego ale nie moge zgłosić żadnego posta z tego tematu

Chciałem o tym napisać już tydzień temu lecz nie miałem czasu. Wstyd powinno być tym którzy grają codziennie i ciężko im zgłosić dany problem. Co za ludzie... 

Co do problemu tak jak Rey napisał lub jedna z drużyn cała wpiszę "kill" wtedy kończy się runda i zmienia się mapa.

Już nie wspomnę o obecnych adminach którzy grają widzą problem a nie zgłaszają błedu. Kurde po co wy jesteście ?? By vipa mieć i mieć "szacunek" dzieci na serwerze ?? Każdy z adminów powinien ostrzeżenie dostać, wszyscy grają a ciężko napisać do vister. Dzieciaki.. wstyd

Pozdro

To ja lolek 

Przepraszam że nie zgłosiłem tego wcześniej. Myślałem ze naprawa tego błędu już jest w realizacji . Do tego miałem przymusową przerwę i nie wchodziłem na serwer przez jakiś czas przez mój internet.

To od was zależy kiedy mi to zgłosicie. Im dłużej to trwa tym bardziej traci serwer i przy okazji wy. Chyba ze chcecie grać na zepsutym serwerze, wasza wola ;) 

Naprawione. Zamek. 

38889a8922098.png

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.