Skocz do zawartości

MAPY MAPY MAPY


Rekomendowane odpowiedzi

Siemano wszystkim, mam propozycje zeby zmienic mapy ktore sa wgrane. Nie znam wszystkich wiec nie jestem w stanei wykreslic dlatego prosze H@ albo opiekuna zeby tu wypisal wszystkie mapy bo jak widze de_alexandra i gra 3na3 albo 5na5 a potem sie zmienia na podstawowe inferno czy nuke i jest full serwer. Nie bede ukrywac ale zycze wszystkim powodzenia grania na takich mapach z shotgunem czy cos. Widac ze ludzie wchodza na serwer jak jest normalna mapa a nie ITALY2 albo OFFICE takie mapy mozna dawac na FFA albo 4fun. Jestem zdania zeby zostawic tylko mapy na ktorych grywalnosc jest duza a nie 3/3 albo 5/5. POZDRAWIAM I MAM NADZIEJE ZE SIE ZGADZACIE. Prosilbym najlepiej o vote ktore mapy wyrzucić bo jest serio tragedia. Nie jestem swiezakiem, troche postrzelalem i widze bulwers ludzi jak i moj gdy wyskakuje vote czasem od razu wychodze z serwera.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5/1/2018 o 09:46, Madziaa<3 napisał:

Ja to ogólnie wolałabym żeby były mapy tylko gungame'owe, ale z tych większych a nie same malutkie. Mogę później poszukać i wrzucić. 

 

Ale jak dobrze pamiętam to kiedyś były takie mapy i dużo osób grało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często jak są grane mapy gungame'owe te aktualne mniejsze to robi się ścisk po pewnym czasie. Byłbym tutaj za zwiększeniem limitu z 10 na 12 osób przebywających w danym czasie na serverze graczy w momencie głosowania. Bo 1 slot zajmuje HLTV jakby nie patrzeć. Często jest tak że jest powiedzmy 9-10 osób co automatycznie powoduje głosowania na większe mapy i potem stypa i płacz żeby zmienić na mniejszą mapę.  Częstsze pojawianie się map gungame'owych to wg mnie zaleta. Gracze szybciej wbijają exp bo jest tzw. mordownia. Jedynie gracze ze snajperkami mogą mieć problem, no ale każdemu nie dogodzi ale większości można. Co do aktualnie wgranych map to są to:  

1: de_alexandra  
  2: de_barcelona  
  3: de_train  
  4: de_dust2  
  5: de_kabul  
  6: de_cpl_mill  
  7: de_mirage  
  8: cs_italy  
  9: de_blue  
 10: cs_office

11: de_dust4ever  
 12: de_hell  
 13: de_dust2002  
 14: cs_italy2  
 15: de_aztec2  
 16: de_sunny  
 17: de_eldorado  
 18: de_nuke  
 19: de_aztec  
 20: de_inferno 

+ mapy gg

Mapy które są najmniej grane to na podstawie mojej obserwacji są: de_mirage, de_train, de_sunny, de_hell. Jeśli ktoś się ze mną zgadza to można pomyśleć o ich zastąpieniu czy wstawieniu nowych większych map 'gg"

Ciężko mi się odnieść do tego na których mapach ludzie uciekają, tak samo może się zdarzyć że jest mniejsza ilość graczy na mapie GG zarówno jak i powiedzmy de_nuke

@fenomen nie rozumiem dlaczego nie pasują Ci mapy Italy2 czy Office, obie mapy są ok, pierwsza jest dość mała, dużo widać i nie trzeba dużo biegać, 2gą docenią szczególnie chyba gracze z szotganem aczkolwiek każda broń ma tutaj swoje zastosowanie i nie powinni ludzie narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luczko stary, spójrz na to wszystko z innej perspektywy. Gracze są leniwi i w dużej mierze w ogóle nie patrzą jakie są mapy do wyboru podczas głosowania. Najczęściej najwięcej głosów zgarnia mapa która jest pod jedynką albo dwójką. Wiele też tutaj daje zjebany plugin zawiadujący tą czynnością. Oprócz tego, że wybiera mapy losowo z dostępnej puli, to powinien je również ustawiać w porządku losowym a nie, jak ma to miejsce obecnie, alfabetycznym.

 

Głosowanie wygląda obecnie tak:

1. de_blue

2. de_dust2

3. de_hell

4. de_inferno

5. de_train

 

A może wyglądać tak:

1. de_train

2. de_hell

3. de_blue

4. de_inferno

5. de_dust2

 

Nie ma co się dziwić, że część map przez to jest częściej, bądź rzadziej grana. Sam mappool jest jak najbardziej w porządku i na własną rękę nie wprowadzałbym w nim jakichś większych zmian. Proponowałbym raczej przerobienie pluginu do głosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Luczko bo dokladnie tak jest. Co do map ktore bym wyrzucił to :

1: de_alexandra  
  2: de_barcelona   
  5: de_kabul  
  6: de_cpl_mill  

  8: cs_italy  
  9: de_blue  

11: de_dust4ever  
 12: de_hell  
 13: de_dust2002  
 14: cs_italy2  
 15: de_aztec2  
 16: de_sunny  
 17: de_eldorado  
 

POZDRAWIAM :) jak sa te mapy to ja osobiscie wychdoze z serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fenomen napisał:

Zgadzam sie z Luczko bo dokladnie tak jest. Co do map ktore bym wyrzucił to :

1: de_alexandra  
  2: de_barcelona   
  5: de_kabul  
  6: de_cpl_mill  

  8: cs_italy  
  9: de_blue  

11: de_dust4ever  
 12: de_hell  
 13: de_dust2002  
 14: cs_italy2  
 15: de_aztec2  
 16: de_sunny  
 17: de_eldorado  
 

POZDRAWIAM :) jak sa te mapy to ja osobiscie wychdoze z serwera.

Stary, to że te mapy Tobie się nie podobają, to nie znaczy, że nie są lubiane przez innych graczy. Patrząc na cytowany post, to Ty tak na prawdę chcesz wywalić 13 map z 20, tylko dlatego, że ich nie lubisz, a takie ograniczenie mappoola spowoduje tylko jedno. Szybkie znudzenie graczy małą ilością map, a co za tym idzie, bardzo niską frekwencją graczy, co przekłada się na spadek rankingu serwera na GameTracker i CSSetti. Poza tym, co byś dał w zamian za nie? Tak na prawdę to poza barceloną, kabulem i eldorado, to są mapy które lubię grać. A jak będzie tylko dd2/inf/nuke/train to to będzie gówno nie serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to że mi się tylko nie podobają te mapy. Pytałem adminów, pytałem graczy, to że ja podałem do propozycji wyrzucenia nie znaczy że każdy ma od razu je wyrzucać. Najlepiej byłoby przeprowadzić VOTE a nie się przegadywać w postach :)

 

Tak wgl to jak można grac na kabulu, alexandra,eldorado szhotguna?? nie mowie bo wiadome nikomu nie dogodzisz ale czesto jest tak ze biegasz po mapie i szukasz fragow ktorych nie ma bo mapa duza a ludzi brak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fenomen napisał:

Tak wgl to jak można grac na kabulu, alexandra,eldorado szhotguna?? nie mowie bo wiadome nikomu nie dogodzisz ale czesto jest tak ze biegasz po mapie i szukasz fragow ktorych nie ma bo mapa duza a ludzi brak :)

Owszem da się, jednakże zwróć uwagę na to, że jeżeli jest mało graczy, a mapa za duża, to do chuja ciężkiego co szkodzi wpisać na czacie rtv? Kocham takie narzekanie i nabijanie piany kompletnie bez sensu, przy okazji wkurwiając parę osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadziu spokojnie xD 

 

A co do MC można by było zmienić coś bo większość map które są to po zmianie na jedna czy druga ludzie uciekają i wtedy się zaczyna kołchoz mamy rtv ok ale co poniektórzy gracze to mają w d.... gdzie i na jakiej mapie graja wchodzą by zagrać 1h 2 max i uciekają.

Też powinniśmy coś z tym zrobić dla graczy którzy spędzają na serwerze po kilka godzin dziennie i znudzeni są ciągłymi mapami takimi samymi. 

 

I  też tu mówię o sobie,

alexandra won 

barcelona won

eldorado won

 

można by było dać coś nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fenomen napisał:

ale chłopie napisze RTV na say 2 gosci wpisze a reszta mi napisze wypierdalaj, to sobie jak masz admina to jest sie madrym :)

 

Dokładnie tak jak Mr.X mówi, regulamin zabrania nam zmieniania mapy wedle własnego uznania. Wyjątkiem od sytuacji jest crash serwera, ale wtedy możemy zrobić tylko i wyłącznie vote.

 

I jeżeli Tobie na czacie piszą "wypierdalaj", to znaczy, że mapa im się podoba i chcą na niej grać, więc przywyknij i nie płacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fenomen napisał:

Nie placze tylko widze ze pisze z jakims chlopem do ktorego nie dociera krytyka, zlozylem normalna propozycje a ty sie prujesz na wstepie. Nie slucham.

 Chłopie, ja konstruktywnie krytykuję Twoją propozycję, która szczerze mówiąc jest beznadziejna :D A to Ty mówisz, ze to do mnie krytyka nie dociera xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dziadunio napisał:

@Luczko stary, spójrz na to wszystko z innej perspektywy. Gracze są leniwi i w dużej mierze w ogóle nie patrzą jakie są mapy do wyboru podczas głosowania. Najczęściej najwięcej głosów zgarnia mapa która jest pod jedynką albo dwójką. Wiele też tutaj daje zjebany plugin zawiadujący tą czynnością. Oprócz tego, że wybiera mapy losowo z dostępnej puli, to powinien je również ustawiać w porządku losowym a nie, jak ma to miejsce obecnie, alfabetycznym.

Wiem o tym bo sam kiedyś o tym pisałem ale na pisaniu i gadaniu się skończyło. Nadal bawi mnie gdy widzę w głosowaniu zawsze mapę de_dustsen czy jakoś tak i pozostałe mapy gg_cośtam

@fenomen też nie lubię osobiście paru map ale nie wychodzę z servera z tego powodu. Nie focham się jak małe dziecko. Poza tym każdy przechodził lub będzie przechodził przez snajperki, szotgany i inne bronie które sprawiają problemy graczom ale to nie jest ogromna ilość expa do wbicia i mapy większe jak i mniejsze muszą być, koniec kropka. Nikt nie będzie wyrzucał konkretnych map dlatego że masz szotgana. Dobzi gracze radzą sobie bez względu na mapę nawet i na kabulu grając szotganem. Po prostu trzeba się poruszać w ciaśniejszych częściach mapy to i fragi będą pewniejsze. Jeśli gracze nie umieją wpisać rtv ( przy małej ilości graczy nie trzeba dużo by wymusić głosowanie tą metodą) to już ich problem i mogą mieć do siebie pretensje. Nie uważam też by granie nawet 10 map w kólko było jakieś specjalnie nudne bo są servery only dd2 i gracze są więc to takie durne gadanie jest imo. Oczywiście uważam że by server był atrakcyjniejszy to dobrze jest zmieniać nawet co miesiąc kilka map na inne by była jakaś różnorodność i działo się cokolwiek. Nie zajmuje to chyba dużo czasu a skoro inne pomysły nie są wprowadzane w obawie że server będzie crashował czy inne tego typu rzeczy to można pokombinować chociaż z tymi mapami i naprawić ten zasrany system wybierania map alfabetycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie od nas zależy bo my wielokrotnie pisaliśmy swoje propozycje.  Mapy można wymieniać tak jak pisałem i obserwować ale aczkolwiek na to pewnie nikt nie ma czasu sposrod tych 'z góry. Poza tym liczba graczy to nie tylko przez mapy ale też godziny w ciągu dnia i po prostu przypadek że ludzie wychodzą. Aczkolwiek reklama też robi swoje mało osób głosuje na serwer.  Ponoć to jedyny taki serwer w Polsce z expem więc tym bardziej serwer powinien posiadać więcej graczy nawet pomimo przechodzenia graczy na Cs GO czy inne gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajde chwile na dniach, o co ciezko, to sprobuje ogarnac kilka map gg_, ktore moglyby sie przydac/bylyby ciekawe.. Osobiscie sam wole napierdalanke , ta Twoja "mordownie" Luczi, choc wiem, ze nie jestem tu sam, wiec nie licze na dostosowywanie sie haha  :D Fakt, moze nie zawsze bylaby mniejsza mapa adekwatna do liczby graczy, ale exp szybciej wpada tak czy inaczej.. A i latwiej z noza zaciupac, co daje tez 11expa lub wiecej z Ks'em, wiec zawsze sa plusy dodatnie i plusy ujemne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...