Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Chciałbym przedstawić moją propozycje dotyczącą serwera GunXpMod, no to zaczynajmy

1.  Hasło na nick , polecam ten plugin wtedy zmniejszą się gracze którzy się podszywają pod kogoś  ponieważ będzie hasło na nicku którym wbijasz na serwer i wpisujesz /konto i zakładasz hasło i masz pewność że ci nikt nie wbije na konto które będzie chronione hasłem .

Rozpatrzcie te propozycje. ( https://amxx.pl/topic/51940-nick-reservation-system-by-grzyboo/  ).

Pozdrawiam .:TPS:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tps zajrzyj w dział dla adminów, niejednokrotnie przedstawiałem ten problem. To musi zostać wprowadzone, bo my admini nie możemy wyegzekwować czy cziter grający wczoraj na nicku xxx, dzisiaj jest tą samą osobą, i w takiej sytuacji ktoś niewinny albo i winny ewidentnie lecący na czitach z wiedzą że po zmiennym IP nikt go nie rozpozna będzie bił sobie level, a kolejnego dnia z wbitym lv będzie grał czysto. I to jest sprawiedliwość? Poza tym jest dodatkowy plus w postaci kiedy czit zarejestruje swój nick, opiekun będzie mógł zmienić hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że powinno być założone hasło na nick , ponieważ  jakiś cziter może użyć  stałego gracza nicku i  czitować , a na drugi dzień   stały gracz na gum xp chciałby pograć  i okazuje się że ma bana permanentnego .   Plus za pomysłowość

Pozdrawiam Ziker98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziker98 oczywiście ale wprowadzenie pomysłu ktory zresztą był juz wałkowany wcześniej stwarza inny problem, mianowicie ktoś zapomni hasla i bedzie pisal do powiedzmy opiekuna, mimo że nie jest właścicielem konta. Dlatego jak ktoś jest stałym graczem gxp powinien zadbać chociażby o swoje konto na forum tutaj i wtedy łatwiej mu będzie pod każdym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, F!0lk4 -.- napisał:

Przecież jest coś takiego jak rezerwacja nicku. Fakt, że płatna, ale to grosze dosłownie, a problem z głowy na rok. Przed resetem, gdy byłam w topce co raz ktoś mi na nick wbijał, po wykupieniu spokój. 

Ty , Aragorn i może parę osób innych się znajdzie, bronicie tej sprawy w ten sposób, ale aktualna rezerwacja nicku jest skierowana dla użytkowników forum , czyli około 20% graczy serwera, dlaczego? Dlatego bo mają oni konto na forum, mało osób z serwera normalnie rejestruje się, a co dalej idzie jeżeli nie byli na forum w równej mierze nie byli i widzieli sklepiku. Poruszę inny temat, dot adminów i cziterów, serwer nie jest bezpieczny(z góry nikogo nie obwiniam) i są czity, jeżeli zdarza się to często - a zdarza, to gracze sobie ugruntowują opinie na temat serwera. W skrócie przedstawię mój tok myślenia w ten sposób, wyłapywanie czita w przeciągu kilku sekund : oferowanie płatnych usług (slot , nick ) , i wyłapywanie... kilku minut : (darmowa rezerwacja nicku) . To jesteśmy winni graczom, to jest moje zdanie i w sumie dobrze że TPS poruszył temat otwarty pod dyskusje graczy.

Mogłbym się dowiedzieć ile na ten moment zarabiamy na rezerwacjach nicków? i ile osób, na jaki czas je wykupiło, bez administracji.

Hasła nie można zapomnieć, bo jest wpisywany w config, a żeby nie nadpisywać wszystkiego wystarczy dodać wpis do userconfig.cfg , i zaznaczyć tylko do odczytu, wtedy nie będzie się nadpisywało setinfo _pw, i będzie pamiętać tylko i wyłącznie jedne dane do gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wyjść na ignoranta, ale może jakieś info na serwie, że jest możliwość rezerwacji nicku za "symboliczną złotówkę"? Nie tylko przez adminów, ale to co się pojawia cały czas z automatu. Nie wiem co o tym myśleć. A przecież Luczko też dobrze napisał o tym zapominaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...