Skocz do zawartości

Podanie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: MroznY
Wiek: 20
Znajomość AMXX (0/8) Póki co to 3 (Nigdy z tym styczności nie miałem :D) ale z pomocą innych forumowiczów z czasem na pewno ulegnie to zmianie na lepsze
Doświadczenie: Zerowe :/
Staż w CS'a: Ogółem będzie około 6-7 lat (z czego prawie 4 lata na obecnej serwerowni)
SteamID: STEAM_0:0:437599194 
Link do profilu na banid: http://banid.pl/kto?to=0:0:437599194
Link do profilu na GameTracker: https://cache.gametracker.com/player/MroznY/145.239.237.108:27385/
Kontakt: Steam
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Nie będę owijał w bawełne. 
Wiele osób doradzało mi żeby napisać to podanie więc w końcu postanowiłem się tego podjąć :)
Na serwerze gracze kojarzą mnie do tego stopnia, że nie raz spotykam się z zapytaniami "MroznY, masz admina" albo 
"MroznY, dlaczego go nie zbanujesz" co nieraz wywołuje u mnie uśmiech na twarzy oraz wydaje mi się, mówi samo za siebie odnośnie mojego stażu jak i "sławy" na serwerze. Jeśli chodzi o aktywność to na pewno będę aktywny w godzinach 16-23 ponieważ od rana będę w pracy.
To chyba by było na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra to ja na Tak jestem ogólnie bo :

+chłopak przyjemny sympatyczny i wgl,

+lata swoje ma [stara dupa z niego, co zrobisz? nic nie zrobisz]

+coś se zgłasza

+coś postrzela

Lekcje amx przez najbliższe 4 dni [bo siedzę w domu na mobilnym] zgłoś się w godzinach 12-[do póki nie pójdę spać] na steam, albo zmienię zdanie

Essa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę na małe TAK:

+ dość aktywny (GT)

+ coś tam zgłasza

+ steam

+ wiek

+/- kolejny admin w godzinach popołudniowych i ogółem w ostatnim czasie ale jako że mieści się w kryteriach to jeszcze bym go upchnal 

- doświadczenie ale każdy kiedyś zaczynał

- amx który jest do ogarnięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż strach pomyśleć co by było gdybym zagłosował na nie, dlatego nie ryzykuje i dam ci szansę, nie wiem czy byłeś adminem wcześniej ale z tego co widzę jako gracza ciebie większość rozpoznaje, a mnie jako admina prawie nikt, staż na sieci masz więc raczej Ci zaufać można, grasz coś tam i pewnie potrafisz rozpoznać czita ale to wyjdzie w praniu, to są te najważniejsze aspekty dla adminay. Jak wyżej, muszę dać na tak bo mnie zjedzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...