Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
Redzikxd

Skarga na KutasDoZiemiJajaDoKolan

Recommended Posts

Data zdarzenia : 11.07.2018

Nick Admina : KutasDoZiemiJajaDoKolan

Opis sytuacji : Zawsze jak go zabije dostaje bana nawet jak coś pisze dostaje bana za kampienie w miejscu co tego nie było, admin sam wyzywam ( mnie ) nawet jak napisze ze ktoś robi txt to mówi niech se robi kogo to obchodzi 

Dowody : 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl
[AMXBans] Powod: 'Kampienie'
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: ''
[AMXBans] Twoje IP: ''

przed chwilą :  
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl
[AMXBans] Powod: 'Obraza Admina'
[AMXBans] Dlugosc bana: '4 godzin'

nie obrażałem go i dostałem bana za to, że wbiłem na serwer i zagrałem dwie rundy i jeszcze mnie wyzywał 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gracze zgłaszają mi na [email protected], więc patrzę czy jest to prawdą i banuje każdego gracza za takie coś ty nie jesteś wyjątkiem i myślisz, że nie dostaniesz bana za takie coś, jak kampisz, a teraz dostałeś ode mnie bana na 4 godziny za obraze i to była naprawdę obraza, tekstem "Jebany psie, dzieciaku i kurwo i nie tłumacz się bo taka prawda,

Dziękuję uprzejmie za przeczytanie, a teraz proszę o zamknięcie tematu, iż skarga jest niesłuszna. :D 

I zapamiętaj ja nie jestem chamski i nie banuje bez powodu, a ty piszesz, że Cię zabiłem jakbym miał banować za to to bym cały serwer zbanował bo praktycznie każdy mnie zabija,  najpierw pomyśl co piszesz. :D 

Dostałeś ode mnie tylko 3 bany, a tutaj wynika, że niby z 10, a to jest nieprawdą. :D 

PS: Nigdy żadnego gracza nie wyzywałem ciebie też nie i nigdy nie mówię tak jak napisałeś, że, a niech sobie skacze na TXT, bo to na pewno nie były TXT. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozwole sobie napisać posta

Sprawa 1. Redzik masz jakiś dowód że admin cie obraził? Np. Screen, zdjęcie, moment w hltv w którym cie zwyzywał lub zignorował twoje zgłoszenie na [email protected] (że napisał,, kogo to obchodzi") 

Sprawa 2. Nie potrzebnie dajesz bana za kampienie, jeśli gracz kampi to slapnij go albo pośpiesz pisząc na [email protected]@ bo jeśli to byłby nowy gracz i dostał bana to już by nie wrócił i jeszcze mniej będzie osób na serwerze niż teraz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślisz, że takiej sytuacji nie było gdzie slapnołem go za kampienie, a delikwent notorycznie kampił cały czas, więc dałem mu na 5 minut bana, a po przyjściu zwyzywał mnie, więc dałem mu bana i niepotrzebna skarga na mnie jak on nie potrafi się zachować to już nie mój interes. :D .

Po pierwsze to ty mnie zwyzywałeś za tego 5 minutowego bana, a ja odpowiadałem wzajemnie cały czas i potem było takie słowo, że musiałem dać Ci bana za obrazę. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaraz wszystko wyjaśnimy. Pobieram HLTV i sprawdzam logi.

Edit.

w 1:30 min demka, skampił się na kilkanaście sekund i zaraz po tym dostał bana. Wcześniej jakoś nie widziałem żeby kampił.2. Wydaje mi się [wnioskuję z tego co słyszałem na demku] (informacyjnie, czas 10:46), że sam go chciałeś sprowokować @KutasDoZiemi.

Wina leży po obu stronach, bo najpierw admin dał bana niewinnemu graczowi, a później słowa admina (cytuję) "Ale go zajebali", sprowokowały go do zdań/słów tj. (cytuję) "Wal się na ryj psie", "płaczku", "dzieciaku".

@KutasDoZiemi. Nie było tam słów, które Ty tutaj napisałeś ( "Jebany psie, kurwo"). No bez jaj.. banujecie za byle gówno i później płacz, że nie ma graczy. Co tu się dziwić, skoro pewnie część otrzymuje bana za darmo, albo wygórowane czasy banów za "błahostki"?

Ogarnijcie się, sprawdzajcie dokładnie, a jak jesteście już pewni, dopiero wtedy dawajcie bany.

Skarga słuszna (w sumie 50/50), ale tym razem zakończy się pouczeniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.