Skocz do zawartości

No to cześć


Rey

Rekomendowane odpowiedzi

No i nadszedł ten czas, w którym trzeba sie pożegnać. Dziękuje wszystkim za miło spędzone tutaj chwile oraz za lekcje (m.in pokory czy też odpowiedniego zachowania). To były dobre 2 lata wspólnego grania. Dlaczego odchodze? Chyba pora skończyć z cs'em 1.6 bo coraz mniej osób w niego gra (Janusze poszli grać w Fortnite) a tym samym ta sieć upada na zdrowiu oraz moja aktywność w ostatnich miesiącach była prawie zerowa wiec nie ma sensu zabierać komuś lepszemu miejsca.  Możliwe, że jeszcze wrócę do tej gry bo przeszła ona do historii i ZAWSZE ktoś bedzie w nią grał.  Moja największa tajemnica, którą ciągle skrywałem przed wami to taka, że mam 15lat oraz przychodząc na tą sieć miałem 13 i dostałem swojego pierwszego admina. Może już niektórzy podejrzewali albo wiedzieli ale wszystkich pragnę przeprosić za to, że nie pisałem wam prawdy... Dlaczego o tym pisze? Bo nie chce żeby wszystko wyszło na jaw jak sie okaże, że jakieś "dziecko" mówi przez mikrofon używając mojego steama oraz żeby mieć czyste sumienie... 

Dziękuje i przepraszam, trzymajcie sie :):P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczenie. A poza tym miałem wrażenie że jesteś tu dłużej niż 2 lata. Rozumiem ze spadasz na GO?

Też mniej zacząłem grać I dalej się zastanawiam co ja tu jeszcze robię, straszny pozeracz czasu i nic się z tego nie ma. Ale od czasu do czasu wracam I gram dalej maniacko  ( w sensie duża część wolnego czasu marnuje CS) bo ta gra uzależnia a raczej konkretny mod na tej sieci. Trzymaj się, wierzę że I tak  będziesz wpadał na niektóre serwery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...