Skocz do zawartości

Cs nie wykrywa mikrofonu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem.

Mam słuchawki z mikrofonem. Test na Skype test wyłapuje mój głos. Rozmawiałem z kumplem i normalnie mnie słyszy. Problem jest jak włączam csa. Na serwerze i w opcjach na teście nie słychać mnie, jak biore test i coś mówię to nie ma żadnej reakcji. Próbowałem w windowsie w opcji rejestrator dźwięku nagrać swój głos i nic. Też mojego dźwięku nie nagrywa. Nie rozumiem tego bo skype normalnie działa. Zaznaczam że paski głosowe są na Full i w opcjach nagrywania STEAM nie jest wyciszony. 

 

Ktoś ma jakiś pomysł jak to ogarnąć ? Problem jest z mikrofonem bo dzwieki że słuchawek odbieram normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grafik

Na początek spróbuj podbić wydajność micro, panel sterowania > dźwięki i inne urządzenia audio i tam gdzieś w zaawansowanych masz suwak do podbicia dB. W samej gierce możesz też tak dla pewności dopisać komendy voice_loopback 1 oraz voice_enable 1.

 

@Tojalolek

Serio dziwna sprawa.. na dzień dzisiejszy to jedyne co mi przychodzi teraz do głowy to przeinstalowanie kodeków od dźwięku, być może któryś jest uszkodzony, ewentualnie wchodzi w jakiś konflikt z CSowskimi sterownikami dzwięku, trochę ciężko stwierdzić bo tak na dobrą sprawę powodów może być cała masa :/ Musiałbyś upewnić się jakie dokładnie obsługuje twoja płyta główna na stronie producenta i wtedy pobrać najnowsze z tej stronki http://www.realtek.com/downloads/ Jeśli to nie pomoże to raczej obstawiałbym już problemy z samym CSem i kompatybilnością pod Twoje audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZboczonyTygrys jak masz tak pisać to lepiej nie pisz bo nabijasz tylko posty.  Gdzie jest moderator ? @wQ. @L@M@NeR 

 

@Ab3L suwakiem dobijałem dB już wcześniej. Nic to nie daje. Sprawdzę komendy przy następnej okazji I dam znać ;)

edit:

@Ab3L komendy nie pomagają. sprawa wygląda tam, o to demo: https://ufile.io/l5tcr . Raz jak naciskam mikrofon to tylko pojawia się ten taki mikrofonik w dolnym rogu ekranu to mnie nikt nie słyszy, a raz na jakiś czas zamiast mikrofonika to wyświetla się normalnie mój nick i wtedy jak mówie to wszysycy mnie słyszą i ja sam siebie słyszę. porąbane... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

Miałem tak samo, kwestia ch***jowych sluchaek, na stronie producenta trzeba bylo szukac jakis nowych sterownikow cos instalowac lolll bez przesady, kupilem jakies nowe za pare zlociszy i nagle dzialaja jak mile :)  cos takiego mam teraz 

https://www.ceneo.pl/Sluchawki/p:Fresh_n_Rebel.htm do 100 wystarczy spokojnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...