Skocz do zawartości

Podanie o admina


KAROLESKy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:    KAROLESKy
Wiek: 25
Znajomość AMXX (0/8): 5
Doświadczenie:           Posiadałem kilka własnych serwerów, obsługiwałem poprzez AMX i RCON. Wgrywałem pluginy oraz edytowałem, co prawda było to jakis czas temu ale z glowy nic mi nie wypadło. Znajomosc AMX oceniam na 5 poniewaz jak pisalem bylo to dawno wiec to co nowe nie znam ale z checia poznam. Admin na MultiHead, Mostownia [VAC]
Staż w CS'a:              12lat
SteamID:                   STEAM_0:0:19892660
Link do profilu na banid:      https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:19892660
Link do profilu na GameTracker:        https://www.gametracker.com/player/KAROLESKy/145.239.237.108:27385/       
Kontakt:      https://steamcommunity.com/profiles/76561198000051048/
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:      Dużo spędzam czasu na serwerze i często brakuje admina, dogaduje się z ludźmi bez problemu. Spędzam na serwerze około 3h dziennie więc dość spora liczba graczy mnie już zna. Jestem bezkonflitkowy, na pewno sie nie zawiedziecie ;)

 

PS. Mowiłem o braku admina poniewaz sam nie jednokrotnie zgłaszałem podejrzanego gracza ale nikt w tej sprawie nic nie robil, nie bede mowil o kogo chodzi bo nie w ty rzecz ;)

A co do GT ewidentnie przeklamuje czas przegrany na serwerze, gram wiecej niz nie jeden admin ;)

A o przeklinaniu powiem tyle ze wiekszosc ludzi przeklina nawet admini wiec nie wiem po co to ze duzo przeklinam skoro nie ma zakazu przeklinania na serwerze ;)

 

Pozdro.

Edytowane przez KAROLESKy
Zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral z przychyleniem na Nie:

+ Wiek

+ Steam

+ doświadczenie

- konto pod podanie

- nie wiem kiedy i gdzie brakowało Ci admina, patrząc po amxbans stwierdzam, że nie ma co się o to martwić

- na podstawie Twojego GT stwierdzam, że kłamiesz o przesiadywaniu około 3 godzin dziennie, dla przykładu 5 dni temu nie było Ciebie w ogóle na serwerze, 3 dni temu pograłeś ledwo 30 minut

- nie wierzę w to, że znasz amxx na 100%, bo pomimo tego, że gram w CS-a mniej więcej tak długo jak Ty i miałem też swoje serwery, to są jeszcze rzeczy o których nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Podobnie do kolegi wyżej, Neutral z przechyleniem na nie:

+ steam 

+ wiek 

+/- niby grasz ponad dwa tygodnie chyba, ale mało o Tobie wiemy. 

Często przeklinasz przez ten mikrofon i zdarzało się, że wyzywałeś, niestety nie wiem kogo bo ten mikrofon chyba w butach trzymasz. Nie udowodnie tego, więc minusa tu nie stawiam. 

- konto pod podanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na NIE, już piszę dlaczego:

+steam

+wiek

+/- doświadczenie - no super, znana nam już gadka, jakieś małe konkrety były by tu mile widziane

+/- amx - wątpie w tą 8, póki co to nie wiadomo czy byłeś gdzieś adminem

- GT - normalnie bym się tu nie przyczepił ale dałeś link i jeszcze bezczelnie kłamiesz że grasz po około 3h dziennie, na 30dniowym wykresie nie grałeś tyle ani dnia a i grasz jeszcze raptem 3tygodnie

- konto pod podanie

- nie widziałem żebyś zgłaszał (może któryś inny z adminów widział) a skoro sugerujesz że tylu cheaterów (bądź osób źle zachowujących się, nie wiem co tutaj masz na myśli) to dlaczego nie napiszesz chociażby na forum w specjalnie przeznaczonym do tego dziale ?

 

Pograsz chwilę i poprawisz co trzeba to może będę za OP

Edit:

@OlciaxP wg mnie tutaj się mylisz ale po kolei.

Po pierwsze nikt adminowi (albo niedoszłemu adminowi) nie każe spamować na forum . Natomiast powinien  sprawdzać choć raz dziennie i choć nikt tego nie pilnuje to są sytuacje gdzie admin daje bana a potem nie wchodzi na forum kilka dni z rzędu a gracz zbanowany czeka jak głupi aż admin rozpiszę demko albo wrzuci ssy. Takie sytuacje już były. Inna sprawa że są działy ukryte czy sprawdzanie obecności raz na jakiś czas gdzie również wypadałoby sprawdzać. Działy propozycji gdzie 2 adminów się produkuje a reszta albo część ma gdzieś. Poza tym ludzie często robią podania na admina dopiero co zakładając konto i po dostaniu go w dupie mają wszystko. Oczywiście banowanie cziterów na serverze jest najważniejsze ale nie zwalnia go to z obowiązku odwiedzania forum a taki świeży użytkownik po prostu nie wzbudza zaufania, jest to po prostu jeden z czynników który decyduje czy gościu jest przyjmowany czy nie. A czy ma to sens czy nie to też jest opcja napisania o zmianę regulaminu, my się do nich stosujemy oceniając podania a wg mnie akurat ten punkt ma rację bytu.

Następna rzecz. Zgłaszanie. Zdecydowaną większość cziterów wyłapują admini. Gracze rzadko ostatnio wg mnie zgłaszają i zgłaszają czesto błędnie. Jeśli ktoś się wyróżnia na u @ to oczywiście ma duże szanse już być przyjęty. Przed dostaniem admina dużo zgłaszałem na u @, wchodziłem oczywiście na spec pierwsze żeby sie upewnić a nie teksty w stylu "on chyba ma wh, bo mnie raz wyczuł". I dużo też zakładalem tematów na forum w odpowiednim dziale jak admina nie było. A kolega skoro przywołał argument że często nie ma admina to dlaczego nie zgłosi delikwenta na forum? Woli grać z cziterami? NAwet nie musi pisać tematu tylko dać info na Shoutboxie a nieraz jakiś admin się zjawia.

GT. No właśnie, to że sie zgrywacie o niczym nie świadczy. Oczywiście fajnie że go widzisz i wiesz jak się zachowuje ale to mówi nam że gra te 3h a GT chyba o ile wiem działa prawidłowo może koledze Karolowi w głowie szybciej czas leci. GT administracji to już problem każdego z osobna. Masz jakieś sugestie zawsze możesz kierować do Opiekuna. Zazwyczaj admini jak byli przyjmowani to mieli przyzwoite GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ wiek

+steam

+staż

Teraz kilka słów ode mnie.

*Konto pod podanie, to nie ma absolutnie znaczenia, Admin Serwera to dalej Admin Serwera, co może szukać na forum? Nic, bo sprawami UB i tym podobnym zajmują się osoby do tego wyznaczone, na forum też nie przesiaduje, nie mam wbitych postów, wchodzę tylko raz na dzień przelecę do działu gunxpmode, spojrzę czy nic nowego nie ma i wychodzę, powtórzę, to nie ma znaczenia. Serwer =/= Forum.

*Brak zgłoszeń. Kolejny zabawny, wypisywany przez Was powód. Teraz pytanie do Was. Kto ma się zajmować serwerem?  Gracz czy admin? Kogo obowiązkiem jest, aby wejść na spec'a i zobaczyć czy ktoś nie lata na odpale? No coś mi się wydaje, że gracz ma mało do mówienia w tej sprawie, MOŻE głosić, a nie musi, to nie jest jego obowiązkiem ani powinnością. Zaraz dostanę tutaj kontrargument "a bo jak się chce starać o admina to musi coś robić" nikt nie wchodzi na serwer z nastawieniem "A będę strażnikiem Texasu kurła".

*Doświadczenie z AMX, tutaj się zgodzę częściowo z częstym argumentem @Luczko, racją jest, że napisanie "Miałem admina i własne serwery" jest mało wystarczającym zdaniem, należałoby to rozwinąć i opisać serwer, funkcje itp, jednocześnie też ma to swoje minusy, ponieważ jeżeli serwer jest dalej aktywny i użytkownik napisze jego nazwę to równocześnie robi reklamę i łamie regulamin, gdy serwer jest natomiast już od dawna nieaktywny to według mnie bez problemu można by podać nazwę serwera.

*Znajomość AMX'a, mam wrażenie, że większość osób, która pisze ocenę znajomości AMX pisze to bez spojrzenia ówcześnie na Regulamin podania na admina, przez co wpisuje  ślepo odpowiedzi sugerując się tylko, że wiedza znajomości AMX opiera się tylko na komendzie AdminModMenu oraz znajomości poszczególnych działach które można tam wykonać, a także podstaw takich jak amx_ban czy kick.  - Tutaj raczyłabym o poprawienie, tak samo jak punktu z wcześniejszym doświadczeniem  jako admin.

*GT, zbyt dużym błędem jest podawanie dokładnych czasów pobytu. Najlepiej jest podać ramę czasową, w której najczęściej przebywa się na serwerze. Nie przeczę jednak, że KAROL'a widzę często i długo na serwerze, przynajmniej w godzinach, w których sama bywam. Patrząc też po GT administracji (również mnie) wyniki nie są oszałamiające, dlatego przydałby się również ktoś do pomocy.

 

Jeszcze tak napomnę co do przeklinania czy wyzywania, takie osoby jak ja czy Guardian również nie mamy pohamowanego języka w internecie, wszystko jest okey jeżeli utrzymywany jest dystans do siebie i świata ^^ Oczywiście są granice, których nie powinno się przekraczać.

 

Jestem aktualnie na NEUTRAL/TAK wszystko zależy od tego czy użytkownik poprawi podanie. 

 

@wQ. no wiadomo ^^ chodzi tutaj tylko o to, że nie obchodzi mnie nic poza moim działem *i działami powiązanymi, dlatego też nie mam potrzeby do większego siedzenia na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie neutral z przychyleniem na NIE:

 

+ Wiek

+ Doświadczenie

+ Stim

 

+/- Przeklinanie. Oczywiście po otrzymaniu admina nadal jesteśmy człowiekiem i nie raz może nam się wymsknąć to i owo. Osobiście nie słyszałem, żebyś rzucał mięsem, ale tak czy owak nie daj się ponosić emocjom.

 

- konto pod podanie

- Lekko podkolorowałeś to GT z tymi 3h dziennie (a to niestety kłamstwo, a w podaniu lepiej tego nie robić :/)

- No i (moim zdaniem) mamy jak na razie komplet adminów. Fakt, są (i BĘDĄ!) takie momenty, gdzie go będzie brakować i jest to zupełnie normalne.

 

Spróbuj za jakiś czas. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...