Jump to content
 • Sign in to follow this  
  Tojalolek

  Błędy i usterki.

  Witam. Gram sobie co jakiś czas i nie byłbym sobą gdybym o czymś nie napisał ;)

  1. Vote. - jak mało graczy to proponuje cały czas te same mapy A podobno jest więcej niż tylko 5. Tak samo jak jest dużo graczy to duże mapy też cały czas te same. Znów Galileo to wyregulowania, dlaczego to się przestawia ?

  2. Koniec mapy. - pokazuje case kto otrzymał mija parę sekund i dopiero jest odliczanie. Nie da się tego skrócić? Po co tak długo czekać na zmianę mapy ? Na gunxp to chyba trwa 3 sekundy.

  3. Podgląd skinów.  - jak wiemy wymiany jako takiej nie ma. Trzeba dać komuś skina aby się wymienić choć jest to dla mnie bezsensu bo tylko ludzie się oszukują ale dobra nie o to chodzi. Większości skinów nie ma w podgladzie. To jak mamy sprawdzić jak skin wygląda? To już dawno powino być z aktualizowane.

  4. Liczba graczy. - trwają jakieś zabiegi aby poprawić liczbę graczy na serwerze ? Tłumaczenia że są wakacje to już są nie na miejscu. Jakaś reklama czy coś ? Albo dobrze działający serwerem zachęci do zostanie u nas ? Sama reklama nic nie da. Reklama plus serwer dobrze przygotowany. A tu lipa.

   

  Pozdrawiam To ja lolek

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

   

  Temat został zamknięty przez moderatora.
  Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

  Pozdrawiamy,
  Ekipa Pochylnia.pl

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  Guest
  This topic is now closed to further replies.
  Sign in to follow this  

  ×