Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer

Recommended Posts

Witam, chciałbym złożyć podanie o admina na serwerze [COD 400 MW3] [CS:GO]

Znajomość AMXX: 6

Nick w grze oraz na serwisie steam: BozaK .

Doświadczenie: Przygodę z cs'em (1.6) rozpocząłem w wieku 12 lat. Byłem wtedy fanatykiem różnych modów w tej grze (takich jak właśnie COD MOD). Nigdy nie grałem na innych serwerach, zawsze tylko cod mody. Dzięki temu, wiem jak skutecznie można korzystać z perków oraz umiejętności każdej z klas. W wieku 17 lat przerzuciłem się na csgo. Gra wciągnęła mnie tak bardzo, że nie mogłem się od niej oderwać, co wcale nie zmienia faktu, że przestałem lubić cod mod. Grałem jeszcze więcej i jeszcze lepiej.

Doświadczenie jako admin: Aktualnie jestem adminem na innym serwerze, lecz nie na tym forum ( IP serwera podane w opisie profilu na steam ) oraz byłem adminem na serwerze csgo.

Przegrane godziny na serwerze: ok. 30 godzin (grałem również przez nonsteama)

Link do konta steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198269346264 ( Jestem bardzo pozytywnie oceniany przez innych graczy. Można to zaobserwować  poprzez odczytanie komentarzy pod moim profilem)

Link do konta banid: -

Link do konta gametracker: -

Staż w CS: łącznie 7 lat

Kontakt: WhatsApp, wiadomość prywatna na steam (nr telefonu na pw)

Sładam to podanie, ponieważ na serwerze widać zbyt małą liczbę adminów, co odbija się na bardzo częstym spotykaniu cziterów. Mam nadzieję, że uda się, chociaż w małym stopniu, pokonać ta falę cziterów na tym serwerze, a jest ich na prawdę sporo.

Przez Madziaa<3,

Przeczytaj lepiej najpierw regulamin i użyj wzoru....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta