Skocz do zawartości

Q__ v2


Q__

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Q__
Wiek:  26
Znajomość AMXX (0/8):  6


Doświadczenie:  Admin na GG, FFA, Surf, Jail

Staż w CS'a:  12 lat z przerwami 


SteamID:  STEAM_0:0:82759144


Link do profilu na banid: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:82759144


Link do profilu na GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Q__/145.239.237.108:27385/  wyszło mi ponad 131 godzin na tym serwie


Kontakt:   mail, steam : Q__


Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: 

Chciałbym ponownie zgłosić moją kandydature na Admina.

Gram bardzo często rano, kiedy dużo osób chciałoby pograć a cziter psuje innym gre.

Jestem aktywny, konsekwentny, doświadczony oraz mam sporo wolnego czasu, by poświęcić go na ten serwer.

Proszę o pozytywne wypowiedzi na mój temat :) 

Przechwytywanie.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idź z moim słowem w świat i go zmieniaj na lepszy, ale zacznij od serwera .

//podoba mi sie zgłaszanie , większość nie potrafi wysłać prostego linku do gt a ty dałeś nawet ss'a czyli jesteś od tej większości bardziej rozgarnięty co plusuje do każdej statystyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, GT może i jest spoko ilościowo, ale... Jakością nie powala. Wybacz, ale przez ostatni miesiąc więcej Ciebie na nim nie było, niż byłeś, w 3 przypadkach udało Ci się przekroczyć próg 60 minut jednorazowo. Sorry, ale patrząc na taką aktywność, to nie mam pewności, że za chwilę nie znikniesz bez słowa na nie wiadomo jak długo. Tak jak z resztą zrobiłeś poprzednim razem.

Już samo to sprawia, że nie można na Tobie polegać, jako osobie odpowiedzialnej za utrzymanie porządku na serwerze.

 

Ok, żeby nie było, że same minusy, to tak:

Na plus Steam

+ wiek

+ ilość godzin na gt

+ zgłaszasz odpałow na CB

 

Mimo plusów ja głosuję na Nie. Przykro mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim podaniu, miesiąc temu, obraziłeś się na serwer, przestałeś grać, mam nadzieję, że fochy i achy Ci minęły i wróciłeś na dłużej? :)

Jak dla mnie, można go przyjąć  i zobaczyć jak będzie się sprawować :)

-wiek

-staż

-doświadczenie

-ogarnięty gracz

-gt, tak jak pisała wcześniej Magda, ma lepsze gt, niż niejeden admin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, OlciaxP napisał:

Po ostatnim podaniu, miesiąc temu, obraziłeś się na serwer, przestałeś grać, mam nadzieję, że fochy i achy Ci minęły i wróciłeś na dłużej? :)

Jak dla mnie, można go przyjąć  i zobaczyć jak będzie się sprawować :)

-wiek

-staż

-doświadczenie

-ogarnięty gracz

-gt, tak jak pisała wcześniej Magda, ma lepsze gt, niż niejeden admin.

 

Haha :D w wieku 25 lat trudno się na coś obrażać. Tak się złożyło, że nie miałem czasu na grę + do tego utknąłem na pompie i tak wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem, dlatego sie wstrzymywalem z głosem. Wiadomo że od Vistera zależy ostateczna decyzja ale byłbym jednak za otrzymaniem szansy.

+Steam

+wiek

+zgłaszasz przynajmniej na forum co wydaje mi się słomianym zapałem bo Ci zależy i chcesz to pokazać przynajmniej tutaj, ale nich Ci będzie

+byłeś adminem tutaj  i chyba nie było z Tobą większych problemów

+/- GT - czasy spędzane na serverze nie powalają mimo że piszesz że jesteś aktywny i twierdzisz że dużo czasu jestes w stanie poświęcic na server ale niech Cie tutaj ratuje fakt że siedzisz coś z rana a z tym    jest problem u nas

Generalnie jak odwalisz taki myk że nagle przestaniesz być aktywny i nie dasz żadnego info to potraktowałbym to jako "ban na admina" tutaj. Przynajmniej z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Luczko napisał:

 

+zgłaszasz przynajmniej na forum co wydaje mi się słomianym zapałem bo Ci zależy i chcesz to pokazać przynajmniej tutaj, ale nich Ci będzie

 

Jeśli dostane Admina to nie będę zgłaszał już na forum, a będę banował osobiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...