Skocz do zawartości

UB Team, podanko


mxntana

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 16
Kontakt: steam/76561198210597249, pw, whatsapp(nr podalbym pw) mess, discord, gg, ts3.
Staż w CS'a: ok 10lat
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Nie ma problemu z oglądaniem demek, łatwo umiem rozpoznać gdy ktoś gra na WH lub aimie, bądź innych wspomagaczach. Nie będę się tu rozpisywał jaką metodą rozpoznać czitera, gdyż każdy kto miał doczynienia z rozpoznaniem odpała nie używając do pomocy Admin Spectator ESP.
Czy kiedyś obsługiwałeś AMXBANS?: Oczywiście, użytkowanie jego nie stanowiło problemu.
Ile masz wolnego czasu?: Dziennie mogę poświęcić kilka chwil na sprawdzanie demek, pracę z amxbansem itd.
Używałeś jakichś haxów? (Jeżeli tak, to jakich - konkretne nazwy cheatów): Stare czasy jak mutacji nie miałem, coś w stylu jakiegoś wspomagacza all in one o nazwie bad boy chyba, no i standardowe wh z tego co pamiętam.
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Przydałoby się więcej osób w UB-Team, jednocześnie chcę polepszyć aktywność i owy dział na forum, aby zgłoszenie i temat z ssami nie stał pare dni, wszystkie wymagania na członka UB Team spełniam i sądzę, że sprawdze się na tej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • L@M@NeR zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...