Jump to content
 • Sign in to follow this  
  Xsupreed

  Xsupreed - Prośba o UB

  Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): Xsupreed

  Godzina, data zdarzenia: 30.10.2018 - 20:04:41  

  Mapa: css_dust2

  Opis zdarzenia: Dostałem bana za "AIM", tak naprawdę ustrzeliłem 2 head-shoty naraz. Żadnego AIM'a nie posiadam, ani nie posiadałem. Gram w CS 1.6 około 7 lat (mam 17 lat) i nigdy nie dostałem bana. Zawsze, gdy widzę, że ktoś ma "cheaty" to mnie to denerwuje i często to zgłaszam. Mam nadzieję, że dostanę UB, bo nie posiadam żadnych niedozwolonych modyfikacji. Bardzo dobrze mi się grało na tym serverze, miałem dużo skinów, byłem nawet 12 w topce najlepszych graczy. Liczę na UB. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  STEAM_ID / IP:  ' STEAM_1 : 0 : 529671240 '

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Nie posiadałem "AIM'a", a dostałem bana. Proszę o UB i pozdrawiam.

  Nie rozumiem co mam zrobić? Proszę o wyjaśnienie.

  Jak klikam w HLTV to wyskakuje, że strona nie jest nie zabezpieczona i połączenie jest prywatne.

  image.thumb.png.71f2e6e542ef673876d48a2b10f64a92.png

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Aaa... Zapomniałem wam o tym powiedzieć. Otóż ok. 10 minut / 15 minut po banie, wbiłem na komputerze brata sprawdzić, czy ban jest na IP, czy na internet. Byłem na serverze około 5 minut. Pisałem na "czacie", żeby osoby grające w tej chwili podały mi linka do forum, ponieważ od razu po banie chciałem odwołać się do bana na forum, lecz dopiero około 1h po banie wszedłem na CS 1.6 na moim komputerze i zauważyłem, że w konsoli pisze: "Odwołaj się do bana na: Pochylnia.pl" To wszystko. 

  Przepraszam, że zapomniałem o tym wspomnieć, wypadło mi to po prostu z głowy.

  Pozdrawiam: Xsupreed

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Przez 24h nie odzywaliście się do mnie. Nie poinformowano mnie czy ban zostaje czy dostaje UB. W regulaminie pisze, że admin ma 24h na odpowiedź.  Ja odpowiedzi się nie doczekałem, więc zgodnie z regulaminem mam prawo dostać, gdyż nie dostałem odpowiedzi w przeciągu 24h. Czekam na UB. Pozdrawiam

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Sorry, że się wtrącam. @tomaka skoro grał na aktywnym to dlaczego nie dałeś mu bana za AB to po pierwsze? Po drugie, Tobie zawsze się coś dzieje z tymi demkami. Nie umiesz rozpisać czy lenistwo? 

  4 minuty temu, Xsupreed napisał:

  @Madziaa<3 to dajcie i ub bo nie stosujecie sie do regulaminu

  Temat powinien być już dawno zamknięty. Wszedłeś na aktywnym i się nawet do tego przyznałeś. Przypominam, że ban jest na osobę, a nie na IP, SID czy nick. Skończ spamować i nie bądź taki samolubny. Spójrz w bany innych osób, które też czekają na jakąkolwiek odpowiedź. Nie każdy ma czas, by odpowiadać wam w parę sekund. 

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  dostales bana wszedles na aktywnym i chcesz ub ? ogarnij sie koles po tym jak sie przyznales ze wbiles na aktywnym banie temat powinien zostac zamkniety i jak piszesz wedlug regulaminu to przeczytaj ten punkt

   

  §27. Gra na tzw. "aktywnym banie" skutkuje banami na Neostradę, host, config itp. Nie można ubiegać się o unbana po takim zdarzeniu.

   

   

   

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  Guest
  This topic is now closed to further replies.
  Sign in to follow this  

  ×