Skocz do zawartości
  • Zaloguj się, aby obserwować  
    eswu.

Skarga Veni Atencjusz

Jako że nie jesteś tak inteligentny przedstawię Ci sytuacje tego gracza. *ekhem* Dnia 23.11.2018 o godzinie 18 twój kolega z którym się tak świetnie bawicie, zbanował tegoż gracza na okres 1 dnia pozbawienia gry na serwerze. Dzień później około godziny 16:50 gracz wrócił na serwer i już coś powinno Ci zaświtać, [i nie jest to ten przeciąg między twoimi uszami] że chyba trochę za wcześnie ukrócił sobie karę więc dostał aktywnego bana. A później to już tylko aktywne dostaje, co mi do głowy przyjdzie, bo przecież "pisałeś że jesteś władca czy tam królem i że ty tu rządzisz." to mogę sobie na to pozwolić. Kolejna sprawa czyli śmieszny screen z cb, nie muszę ci się z niczego tłumaczyć, bo jak już pisałem tłumacze się tylko przed Bogiem. A nawet chciałem Ci odpowiedzieć agresywniej ale osoba z ts mnie powstrzymała. A co do tematu to ja nie wiem kto jest atencyjny robiąc takie akcje:

https://www43.zippyshare.com/v/LNYdRMoj/file.html

https://www32.zippyshare.com/v/4V7xTahk/file.html

Także ten, zamknąć Cię w piwnicy i poczekać aż dojrzejesz, nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Dorośnij, bo w przyszłości możesz za takie akcje wpierdziel dostać i zrozumiesz, że tak się nie robi.

Ale ja pisałem samą prawde i ty dobrze o tym wiesz. Nie pamietasz? Jak bedąc adminem normalnie gadaliśmy i "żyliśmy w zgodzie"  od początku było wiadome że chcesz żebym stracił admina tylko czemu? Zazdrościłeś że mam klan który wyzywałeś a nawet ciebie nie znał? Rozumiem gdybyś od początku miał coś do mnie i nie zgadzałeś sie z tym że miałem admina ale żeby specjalnie zakumplować sie ze mną a potem specjalnie jak skurwiel bez przyczyny pisac o mnie na forum? Bez przesady ale te ssy nie mają sensu bo pisze tam samą prawde a (JEŻELI SIE NIE ZGADZAŁEŚ Z TYM CO PISZE TO MOGŁEŚ DAĆ MI BANA TAK JAK HYPOWI BO JUŻ PŁAKAŁEŚ W PODUSZKE JAK CI NA AMBICJE WJECHAŁ) ELO #JV

I PRZEPRASZAM BARDZO ALE TO TY PISAŁES ZE JESTES WLADCA I KROLEM I ŻE TO TY TU RZĄDZISZ

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
    Zaloguj się, aby obserwować