Skocz do zawartości
  • Reyuś :)

Kolejne propozycje

1. Nie wiem czy ja to tylko mam i nie wiem od czego to zalezy, od serwera czy od mojego internetu ale wchodząc na serwer mam przez jakieś 15-30sek ponad 300 pingu

2. Proponuję, aby zbanowanym graczom permanentnie czyszczono konto (ze st, kluczy skinow i rankingu) np. po tygodniu od otrzymania bana (dlaczego po tygodniu? Bo gracz nie zawsze ma czas na napisanie posta o UB lub sam o tym nie wie, że dostał bana np. wyszedł normalnie z serwera i wyjechał na wczasy i tuż po wyjściu z serwera dostał bana czy na przykład z powodu wyjazdu, a potem zapomni)

3. Jak stoi sprawa z klanami? Nie chodzi o to, że pośpieszam ale chciałbym sie dowiedzieć na czym stoimy czy wgl ich nie będzie czy będą niedługo czy w najbliższym czasie nie będzie ich, bo czytałem poprzedni temat i Vister napisał, że nie ma opcji edytowania to może trzeba sie zwrócić do właściciela tego pluginu?

Jeszcze miałem pare uwag/propozycji ale zapomniałem :D Prosze o niezamykanie tego tematu

4. Jakoś są dziwne wahania graczy na serwerze... Raz widziałem jest ponad 15 osób, a na następnej mapie 6 (3 vs 3 ). Musi występować jakiś problem, mam 3 tezy: 1.Podczas ładowania mapy wywala im cs'a  2. Na serwer wchodzą jakieś ruskie typy i coś gadają, więc one może coś zakłócają i powoduje, ze gracze mają problem z dołączeniem na serwer.   3. Błąd z modelami, może niektóre modele czasami sie nie wczytują, więc proponuje to zobaczyć i ruszyć z tym serwerem bo będzie cienko

5. Może dać range jakiejś zaufanej osobie typu "Pomocnik GOMOD", na czym ona polega? Takowa osoba pomagałaby opiekunowi serwera zwalniając go z niektórych obowiązków np. Sprawdzałaby regularnie temat "Przetestuj premium i usługę na serwerze" i dawała graczom VIP/SVIP na serwerze (oczywiście chodzi o serwer GO MOD, zajmowałby sie tylko postami serwera GOMOD) i jeśli by punkt 2 z tego tematu wypalił to zajmowałby sie "czyszczeniem zbanowanych nicków". Myślę, że taka osoba jest potrzebna bo Vister ma do pilnowania 2 sieci, prawda, może nadąża i nie czuje sie zawalony robotą, robi co chce i kiedy chce ale na pewno w pewnym stopniu zaoszczędzi mu czas i nie musiałby zajmować sie (że tak ujme) "bzdetami"

6. Proponuję wprowadzić pytanie mapy, czyli na każdej mapie byłoby inne pytanie, na które gracze odpowiadają i dostają stattraki - oczywiście liczy sie tylko pierwsza, dobra odpowiedź. Nagrodą by były: losowa ilość ST (50,100,200,300), klucze (1,2) lub losowa skrzynka

1. Pewnie optymalizacja przy zmianie serwera jaką będę robił pewnie to ustąpi.

2. Jak będziesz mi podawał nicki to ok :v mogę Ci nawet temacik zrobić. 

3. Nie wiem i się nie dowiem. Ale jest szansa że może coś ogarnę.

4.  Problem skinów rozwiąże to przy kolejnym resecie. Te Ruski PW do mnie z nickiem daje rezerwacje na nick.  

5. Nie mogę dać nikomu dostępu do sklepu z wiadomych powodów. Po prostu nie. Tak samo 2 opcja nie ma szans. 

6. A napiszesz mi plugin :D? 

To temacik możesz zrobić ;) Będę wypisywał nicki. 

A co do 6- jak mnie nauczysz pisać pluginy to z przyjemnością :D

@EDIT 01.02 @Tojalolek może już zwariował :D

1. Klany naprawione. 

2. Postaram się to ogarnąć w next tyg.

3. Parę rzeczy zrobiłem resztę ogarnę w next tyg.

4. 8 graczy => duża mapa. Jak chcecie wiecej/mniej dajcie znać.

Zoptymalizowałem serwer.  Nie powinno już zacinać. Wasz ulubiony przyjaciel który coś psuje również wrócił. Skiny poprawione.  W razie pytanek pisać w dziale.

Podgląd skina będzie w next tygodniu jak mi Mateusz podrzuci. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się