Skocz do zawartości
  • Zaloguj się, aby obserwować  
    Negatywny

Podanie o admina

Nick na serwerze: Negatywny
    Znajomość AMXX: 7/8
    Doświadczenie:  Byłem adminem na 4 serverach oczywiście na cod modach ale padły
    Staż w CS'a: 7 lat 
    SteamID: 
     Steam_ID: 0:1:150697801
    Link do profilu na banid:  https://banid.pl/kto?to=0:1:150697801
    Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Negatywny/145.239.237.104:27415
    Kontakt: FB,GG,Forum,STEAM
    Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Iż gdyż dlatego ,że mam dość już graczy którzy grają monotonnie na  czitach i nie pozwalają innym sobie normalnie pograć więc wtedy gracze wychodzą z servera i jest pusty  jak i również łamią regulamin i nie ponoszą za to żadnych konsekwencji tak samo gracze wchodzą na kogoś nazwy i na nich grają  jak i również niszczą im rank w takiej chwili mi się odechciewa grać jak widzę dane sytuację które wymieniłem ale staram się to wyprostować. Na serverze jestem co dzień aktywny  gram kilka godzin czasami dochodzi ,że gram cały dzień więc stałych graczy dobrze znam i umiem od razu powiedzieć czy dany gracz coś ma .Jak i również umiem odróżnić czy ktoś ma aima,wh,sh itd...  nie raz samodzielnie sprawdzałem graczy i zgłaszałem ich na [email protected] po czym dostawali od razu bana  bez żadnych wątpliwości , czasami admini mnie się pytali czy  kogoś sprawdzę i pod twierdzę czy coś ma. Tak samo boli mnie to ,że jest mała aktywność administracji na serverze gdy jest potrzebny administrator dlatego składam podanie.

8 minut temu, Madziaa<3 napisał:

- brak cs 1.6 na steam

- spamujesz mi na [email protected], że gracz ma eliminator,  więc wątpię trochę w Twoje doświadczenie bo ten gracz jest czysty

+ wiek

+/- gt ostatnio trochę słabiej widać niż wcześniej

Ogólnie na nie

W każdej chwili można to zmienić tak ,a gt dlatego tak troszkę  mi spadło bo nie było mnie ostatnio w domu ale postaram się to nadrobić i tylko raz tobie napisałem ,że ten gracz coś ma dziwnie mu celownik chodził no ale jak uważasz :)

Tak w ogóle to przypominam, że miałeś tutaj bana za ssy, których nie wstawiłeś i za każdym razem wchodziłeś na aktywnym banie. Wiem, że był reset bansa, ale osoba łamiącą regulamin nie powinna mieć admina.

22 minuty temu, Madziaa<3 napisał:

Tak w ogóle to przypominam, że miałeś tutaj bana za ssy, których nie wstawiłeś i za każdym razem wchodziłeś na aktywnym banie. Wiem, że był reset bansa, ale osoba łamiącą regulamin nie powinna mieć admina.

Każdemu można dać szansę poprawy :) 

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
    Zaloguj się, aby obserwować