Skocz do zawartości
  • Zaloguj się, aby obserwować  
    Gucio ;)

AWP

Postaram się jeszcze dzisiaj zrobić ten perk od nowa. Gdy zostanie zaktualizowany, napiszę tutaj i zostawię temat otwarty na kilka dni, aby się od Was dowiedzieć czy działa poprawnie.

Napisałem nową klasę AWP Snajper. Dodatkowo ma jeszcze małą niespodziankę. Sprawdźcie czy działa, bo nie dam rady odpalić CS'a (F\Program Files\Steam\steamapps\common\Half-Life\hl.exe

Abnormal program termination) 

Próbuję się z tym jakoś uporać ;)

4 godziny temu, Zjarany Zgr3deK napisał:

@Black Wolf No to mordo problem teraz jest inny z awp hehe ,gdy perka nie ma to awp jest przy postaci i normalnie zadaje 1/1 .bug jest na tym perku 

potwierdzam.

Ok. Po pracy to poprawię.

Edit

Niestety, jednak jeszcze nie wróciłem do domu, więc jutro się tym zajmę. Wybaczcie :/

Dobrze. W takim razie już wiem w czym problem.

Jeszcze dzisiaj lub jutro (zależy o której godzinie wrócę) wgram poprawioną wersję. Niestety, znów mam problem z uruchomieniem CS, więc proszę wszystkich, którzy grają na serwerze o "raport" w tym temacie z poprawionej wersji.

Edit.

Poprawiona wersja właśnie została wrzucona na serwer. @Zjarany Zgr3deK, gdy wejdziesz na serwer i zdobędziesz ten perk, napisz czy wszystko działa poprawnie.

@Black Wolf no to wbijam na serwa lukac :D

Edit: @Black Wolf  Jak ktos ma Prawa Reke Rambo to niestety na 2x trzeba go zabic a reszta chyba dobrze jest ale to jeszcze sprawdzam,ale i tak cos jest nie tak z tym perkiem .moze go skasuj calkowicie bo po wywaleniu perku bron zostaje i czesto to wkurza :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
    Zaloguj się, aby obserwować