Jump to content
  • lipekpro

''znajomości''

Moim zdaniem problemem serwera są ''znajomości'' z adminami.

Gram spokojnie na serwerze i dwóch graczy zaczyna do mnie mieć problemy i robią mi wykłady o życiu. Mówią kim jestem i opowiadają mój życiorys.Rozśmieszyła mnie ta sytuacja i zacząłem temat ciągnąć. Nazwałem ich ''detektywami'' skoro tak wszystko o każdym wiedzą, to pewnie mają wysokie wykształcenie i wiele lat doświadczenia w branży detyktywistycznej. Gracze zaczynają mnie wyzywać, używać wobec mnie wulgaryzmów, pojawia się totalny brak kultury. Ja osobiście to zlewam, nie wyzywam, nie klne do graczy.Pojawia się admin: Madziaa<3 oczywiście znając graczy(grają więcej czasu ode mnie na serwerze, stąd znajomość internetowa) oczywiście dla niepozoru ostrzega ich za kulture, słowa itp. Aczkolwiek nic sobie z tego nie robią, bo co im tam... przecież znają się. Wkrótce po namowie trzeciego gracza, który z tekstem do mnie ''zamknij się bo już nie chce mi się z Tobą rozmawiać( odpowiedziałem, że przecież nikt z Tobą w tym momencie nie rozmawia... [siedział cicho cały czas]) otrzymuje bana po słowach ''Madzia ogarnij go''
    A więc po krótce, mimo, że nikogo nie wyzwałem nie używałem wulgaryzmów dostałem bana na 30 minut praktycznie za darmo ponieważ gracze znają administracje.
    Oczywiście po wielu upomnieniach bana dostałem tylko ja. Osoby wykazujące się brakiem kultury mają ''sielankę'', zero konsekwencji.

Nick Wariat
    SteamID VALVE_2:1:139253909
    SteamCommunity ID 76561198238773547
    Adres IP Ukryty
    Typ Bana SteamID
    Powód Bana Odpocznij
    Wykonano 09.02.2019 - 16:05:29
    Wygasa 09.02.2019 - 16:35:29 (24 Minut(y) pozostało)
    Zbanowny przez Madziaa<3
    Zbanowany na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|[GunXpMod][RESET 09.02.19]Pochylnia.pl @1shot1kill.pl (cs_italy)
    Wszystkie wygasłe bany 0

Także proponowałbym być neutralnym w stosunku do graczy, a nie traktować znajomych pobłażliwie w stosunku do regulaminu.
    Pozdrawiam cieplutko
    *Edit: Odpowiadając odrazu nie chcę składać żadnej skargi na admina. Po prostu uznałem to za dział 'błędy bo moim zdaniem jest to błąd serwera, a konkretnie podejścia administracji...''

Nawet nie chce mi się tutaj rozpisywać.

Nie znam tych typów więc nie wiem o jakiej znajomości tutaj piszesz. Pierwszy raz chyba ich widziałam na oczy. Bana dostałeś za ciągłe prowokowanie do jakichś gównoburzy. Tyle razy Cię prosili żebyś się uspokoił to nie słuchasz :)

Skoro to nie jest skarga to dowodów nie potrzeba, poza tym hltv nie pokazuje czatu.

Jakie prowokowanie?
    Zaciekawił mnie temat pracy detektywa. Zaimponowali mi tym, że nie zajmuje im 10minut, aby ''prześwietlić'' człowieka.Dlatego też pytałem o pracę detektywa jak to wygląda.
    Tyle razy mnie prosili? Słowa typu '' zamknij morde, ty chuju, ty kurwo, ryj, spierdalaj'' uważasz za prośby? Chyba w innych czasach się wychowaliśmy :)
    Kolejny ban, Popisać na forum chcę? Zapraszam do wypowiedzi bo temat już jakiś czas temu założony :) zamiast banować można się wypowiedzieć.
    Z powodu bana wynika, że na chacie pisać nie można. Przepraszam nie wiedziałem

Nick Wariat
    SteamID VALVE_2:1:139253909
    SteamCommunity ID 76561198238773547
    Adres IP Ukryty
    Typ Bana SteamID
    Powód Bana Chcesz sobie popisac to zapraszam na forum
    Wykonano 09.02.2019 - 17:12:25
    Wygasa 09.02.2019 - 18:12:25 (52 Minut(y) pozostało)
    Zbanowny przez Thug Life T*Pain
    Zbanowany na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|[GunXpMod][RESET 09.02.19]Pochylnia.pl @1shot1kill.pl (de_dust2)
    Wszystkie wygasłe bany 1

Z tego co widzę to wchodzisz na serwer bardziej popisać i podenerwować ludzi niż pograć.
    Dostawałeś znaki od graczy żebyś się uciszył i a ty się tylko nakręcałeś i paliłeś klawiaturę. 

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.