Skocz do zawartości

Skarga na gracza Wariat


Soboleek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym złożyć skargę na gracza Wariat, Powiem krótko ten gracz zaczepia innych graczy w szczególności mnie, wita mnie słowami detektyw przyszedł, i wygaduję niestworzone rzeczy na mój temat, zaczepki zaczęły się wczoraj jak zwróciłem mu uwagę na to, że nadużywa chat. Dziękuje i proszę o szybkie działanie wobec tego gracza pozdrawiam.

Wycinek z konsoli sprzed chwili: 
[12 - M3]  Wariat :  /biuro detyktywistyczne
[12 - M3]  Wariat :  znam dobrego detektywa
[13 - Famas]  Wariat :  [email protected]
[13 - Famas]  Wariat :  sobolewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Gracz faktycznie jest strasznie upierdliwy i prowokuje różne osoby ale Tobie Sobolek radzę czasem użyć /mute albo ignorować bo odpowiadając mu sam go nakręcasz. No i te wycinki z konsoli ... nie przesadzajmy, pisanie o detektywach to żadna obraza ani powód do skargi, wcześniejsze rzeczy owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Luczko napisał:

Powiem tak. Gracz faktycznie jest strasznie upierdliwy i prowokuje różne osoby ale Tobie Sobolek radzę czasem użyć /mute albo ignorować bo odpowiadając mu sam go nakręcasz. No i te wycinki z konsoli ... nie przesadzajmy, pisanie o detektywach to żadna obraza ani powód do skargi, wcześniejsze rzeczy owszem.

Wycinki z konsoli to prowokacja w moją stone, a /mute działa tylko na mikro a nie na chat pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...