Skocz do zawartości

chory umysłowo admin


lipekpro

Rekomendowane odpowiedzi

Data:10.02.2019

nick admina: Fiat 126p w gazie

opis: Pisze sobie z graczem na temat csa i browarka i nagle wchodzi cwaniaczek ktory sie pruje do mnie, wyzywa więc reaguje.Nie będzie mnie jakiś łeb z liceum wyzywał.
zaczynamy kłótnie i dostaje 7daysa.
dowody: hltv macie ^^
no poprostu down jak ich mało.
Żadnego upomnienia nic, wyskoczył jak filip z konopii

Szczegóły bana page.png
Nick Wariat
SteamID VALVE_2:1:139253909
SteamCommunity ID 76561198238773547
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana prowokacje do awantur
Wykonano 10.02.2019 - 13:47:48
Wygasa 17.02.2019 - 13:47:48 (6 Dni 23 Godzin(y) 58 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez Fiat 126p w gazie
Zbanowany na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|[GunXpMod][RESET 09.02.19]Pochylnia.pl @1shot1kill.pl (de_dust2)
Wszystkie wygasłe bany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to nie pierwszy raz, gdy prowokujesz do awantur na serwerze, co świadczy o tym, że dostałeś ostatnio za to 2 bany, ten jest trzeci. 

Po drugie, nawet tutaj nie umiesz wyciągnąć konsekwencji z tego, że zostałeś ukarany banem, pisząc, cytuję: "down jak ich mało"

Po trzecie, po banie napisałeś na admin chacie tekst w moim kierunku, cytuję "chory jesteś?", co skłania mnie na przedłużenie bana na 7 daysa double.

 

W skrócie, jak długo nie nauczysz się zachowywać wśród ludzi, tak długo będziesz banowany. Tyle z mojej strony. Miłych wakacji od serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GandalfSzary
co to drugiego: nie będę tolerował wyzwisk w moją stronę od graczy. dlaczego on mnie wyzywa na legalu i jak  mu odpowiadam konsekwencje wyciągane tylko w moją stronę?
trzecie:dostaje bana na 7dni bez żadnego upomnienia, moim zdaniem to nie jest mądre, jak wy do mnie tak ja do was ^^
Pamiętaj zawsze łatwiej patrzeć na kogoś błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...