Skocz do zawartości
  • Reyuś :)

Propozycje/błędy

1. Pokrywanie sie napisów HUD jak zginiemy

2. Takie średnie nazwy skinów + na razie jest ich troche mało

https://zapodaj.net/9e729b5358b61.jpg.html

3. Jaka jest komenda na ip ? Jeśli w ogóle jest (amx_ip, /ip nie działają)

4. Proponuję by wgrana była możliwość noszenia czapek przez członków danego klanu, oczywiście trzeba by było je najpierw kupić za $ + byłaby możliwość wyłączenia ich tak jak serwerowych skinów. Myślę, że fajne urozmaicenie

5* A tak właśnie co do tego typa ze screena - on nie używa autokampy? :D A to już jest 4 runda xDDD Zauważyłem to dopiero teraz

6. Wyłączyć dźwięki wiatraków na mapach, słychać je na pół mapy

1. Mogę najwyżej spróbować wywalić jeden z HUDów. Nie wiem który chcecie  y był.

2. Paczka była gotowa nie zmieniana. Zauważ że skiny są pod tą paczkę. Przy następnych resetach będziemy dodawać skiny. 

3. Dodane.

4. Nope

5. Wyłączę ale nie dziś. 

6. Mogę je wywalić ale nie wiem czy nie będziecie i tak musieli ich ręcznie usuwać. 

1. Co do tych napisów HUD to nie da sie jednego mieć na lewej stronie, a drugi przenieść na prawą strone?

7. Tak jak Hasający napisał - nie działa /sklepsms

8. Literówka (na czacie - powinno być "czyszczeniem") https://zapodaj.net/ad6af9aa8e05d.jpg.html   (i zaznaczyłem na górze, ze jeden HUD może zostać po lewej a drugi przenieść na prawo)

9. Proponuję u* dla klanu  ( say_team *   - polega na tym, że jak naciśniemy "u" a potem "*" i damy spacje to piszemy do członków swojego klanu, a nie wszystkich)

10. Zablokowanie granatów w pierwszych 5 sek rundy, żeby przeciwnicy mieli jakieś szanse na ucieknięcie z respa (np. na mapie eldorado)

11. Proponuję, by każdy gracz na koniec mapy dostawał 1-2$ . Taka drobna nagroda za przegranie mapy (tak jak na GO MOD są skrzynki to tu dolary)

12. Po co są na serwerze stattraki? :D Nie można na razie ich nigdzie wykorzystać, trzeba coś wymyślić

13. Literówka w zdaniu   [SKLEP] Mozesz kupywac tylko przez 30 sekund   (jak wpiszemy /sklep po pewnym czasie) - poprawna pisownia "kupować" + 
    Chcesz stowrzyc lub dolaczyc do klanu? Wpisz /klan

19 godzin temu, Reyuś :) napisał:

11. Proponuję, by każdy gracz na koniec mapy dostawał 1-2$ . Taka drobna nagroda za przegranie mapy (tak jak na GO MOD są skrzynki to tu dolary)

12. Po co są na serwerze stattraki? :D Nie można na razie ich nigdzie wykorzystać, trzeba coś wymyślić

13. Literówka w zdaniu   [SKLEP] Mozesz kupywac tylko przez 30 sekund   (jak wpiszemy /sklep po pewnym czasie) - poprawna pisownia "kupować" + 
    Chcesz stowrzyc lub dolaczyc do klanu? Wpisz /klan

i tak nikt tego nie poprawi xdd

Spokojnie. Z moich informacji wynika, że opiekun już ogarnął wszystkie wymagane rzeczy, żeby dostać się na serwer i zacznie prace jak tylko będzie mógł. Wszelkie błędy wymienione w tym temacie zostaną prędzej czy później naprawione. Polecam się uzbroić w cierpliwość i czekać na lepsze jutro :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się