Jump to content
  • Rey

Propozycje/błędy

1. Pokrywanie sie napisów HUD jak zginiemy

2. Takie średnie nazwy skinów + na razie jest ich troche mało

https://zapodaj.net/9e729b5358b61.jpg.html

3. Jaka jest komenda na ip ? Jeśli w ogóle jest (amx_ip, /ip nie działają)

4. Proponuję by wgrana była możliwość noszenia czapek przez członków danego klanu, oczywiście trzeba by było je najpierw kupić za $ + byłaby możliwość wyłączenia ich tak jak serwerowych skinów. Myślę, że fajne urozmaicenie

5* A tak właśnie co do tego typa ze screena - on nie używa autokampy? :D A to już jest 4 runda xDDD Zauważyłem to dopiero teraz

6. Wyłączyć dźwięki wiatraków na mapach, słychać je na pół mapy

1. Mogę najwyżej spróbować wywalić jeden z HUDów. Nie wiem który chcecie  y był.

2. Paczka była gotowa nie zmieniana. Zauważ że skiny są pod tą paczkę. Przy następnych resetach będziemy dodawać skiny. 

3. Dodane.

4. Nope

5. Wyłączę ale nie dziś. 

6. Mogę je wywalić ale nie wiem czy nie będziecie i tak musieli ich ręcznie usuwać. 

1. Co do tych napisów HUD to nie da sie jednego mieć na lewej stronie, a drugi przenieść na prawą strone?

7. Tak jak Hasający napisał - nie działa /sklepsms

8. Literówka (na czacie - powinno być "czyszczeniem") https://zapodaj.net/ad6af9aa8e05d.jpg.html   (i zaznaczyłem na górze, ze jeden HUD może zostać po lewej a drugi przenieść na prawo)

9. Proponuję u* dla klanu  ( say_team *   - polega na tym, że jak naciśniemy "u" a potem "*" i damy spacje to piszemy do członków swojego klanu, a nie wszystkich)

10. Zablokowanie granatów w pierwszych 5 sek rundy, żeby przeciwnicy mieli jakieś szanse na ucieknięcie z respa (np. na mapie eldorado)

11. Proponuję, by każdy gracz na koniec mapy dostawał 1-2$ . Taka drobna nagroda za przegranie mapy (tak jak na GO MOD są skrzynki to tu dolary)

12. Po co są na serwerze stattraki? :D Nie można na razie ich nigdzie wykorzystać, trzeba coś wymyślić

13. Literówka w zdaniu   [SKLEP] Mozesz kupywac tylko przez 30 sekund   (jak wpiszemy /sklep po pewnym czasie) - poprawna pisownia "kupować" + 
    Chcesz stowrzyc lub dolaczyc do klanu? Wpisz /klan

19 godzin temu, Reyuś :) napisał:

11. Proponuję, by każdy gracz na koniec mapy dostawał 1-2$ . Taka drobna nagroda za przegranie mapy (tak jak na GO MOD są skrzynki to tu dolary)

12. Po co są na serwerze stattraki? :D Nie można na razie ich nigdzie wykorzystać, trzeba coś wymyślić

13. Literówka w zdaniu   [SKLEP] Mozesz kupywac tylko przez 30 sekund   (jak wpiszemy /sklep po pewnym czasie) - poprawna pisownia "kupować" + 

i tak nikt tego nie poprawi xdd

Spokojnie. Z moich informacji wynika, że opiekun już ogarnął wszystkie wymagane rzeczy, żeby dostać się na serwer i zacznie prace jak tylko będzie mógł. Wszelkie błędy wymienione w tym temacie zostaną prędzej czy później naprawione. Polecam się uzbroić w cierpliwość i czekać na lepsze jutro :)

Dnia 10.03.2019 o 10:32, Reyuś :) napisał:

1. Co do tych napisów HUD to nie da sie jednego mieć na lewej stronie, a drugi przenieść na prawą strone?

Zmienię to przy resecie.  

7. Tak jak Hasający napisał - nie działa /sklepsms

Już działa. 

Literówka (na czacie - powinno być "czyszczeniem")

Poprawione. 

10. Zablokowanie granatów w pierwszych 5 sek rundy, żeby przeciwnicy mieli jakieś szanse na ucieknięcie z respa (np. na mapie eldorado)

Dodane.

Dnia 23.03.2019 o 21:20, Reyuś :) napisał:

Nie widzę takiej potrzeby.

12. Po co są na serwerze stattraki?

Do czego służą w CS:GO? Do liczenia zabójstw. 

Poprawione.

1. Przydałoby się dodać koski typu karambit (jest to chyba najbardziej rozpoznawalny rodzaj noża z CS:GO).
    2. Dodanie wiadomości tekstowej, jeżeli ostatni przeciwnik afczy na swoim spawnie. 
    3. Dodanie podstawowych skinów z unikatowym wyglądem (niektórzy nie lubią grubych skinów z cs:go, wolą kolorowe skinki z podstawowym modelem broni).

1. Proponuję dodać taką informację na środku ekranu, bądź na czacie, kto podłożył pakę i przez kogo została rozbrojona. Będzie przynajmniej wiadomo, kto pakę podłożył między innymi na rozgrzewce.

2. Blokada drugiego BS'a przy mniejszej liczbie osób niż 5vs5. Czasami specjalnie chodzą na drugi, żeby wygrać.

3. Ta propozycja raczej nie przejdzie, ale może coś takiego jak wojny klanów?

Co do punktów Madzi

1. Proponuję zablokować plantowanie na rozgrzewce

2. Git, ale też proponuję dodać małe mapy bo na razie jest pare map bardzo podobnych do siebie + ich wersje 2x2  (dust, dust2, dust3 (chyba) itp itd) A mapy które można dodać to np. fy_snow - reszte map podam w najbliższych dniach

3. Sądząc po Visterze to raczej nie przejdzie. A jeszcze co do klanu to domagam sie zwrotu 1000$ bo tyle wpakowałem w swój poprzedni klan, a nie wiadomo czemu "usunął się" - Potwierdzenie, że tyle wpakowałem w swój poprzedni klan: https://zapodaj.net/79d4eb0aee162.jpg.html   a reszta tutaj https://pochylnia.pl/topic/120591-klan/

a co do poprzednich punktów:

1 - Nadal nie poprawione *Pokrywanie sie napisów HUD jak zginiemy*

6 - Nadal nie wyłączone, a jeśli tak to jakie pliki usunąć?  *Wyłączyć dźwięki wiatraków na mapach, słychać je na pół mapy*

1. Plantowanie na rozgrzewce - nie wiemy jak to wyłączyć. Za dużo pierdzielenia

2. Im więcej nowych map tym gorzej. Zawsze frekwencja spada 

3. Nie odpowiadamy za błędy klanów

1b To chyba zalezy od rozdzielczości

6. Tu trzeba ingerować w mapke. 

Zamykam to bo stary odkop z dupska

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.