Skocz do zawartości

Może zmiany? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Po pierwsze proponuje zmienić tryb gry na serwerze na competitive. Gra byłaby o wiele milsza jak i komunikowanie się z team'em (np. podanie infa itd.) miało by większy sens.

Po za tym darmowe bronie od 3 czy też 4 rundy to lekka przesada.. psuje to całą grę, bynajmniej według mnie. Dlaczego? A dlatego, że jak się widzi juz po tych dajmy 4 rundach, że każdy lata w dalszych rundach z "full'em" to taka rozgrywka robi się nudna... Nie wspominając już, że gra się do 20 rundy... W dodatku limit AWP do 2 na team jest również lekko przesadzone i można by albo usunąć limiter awp w team lub zwiększyć chociaż do 3 awp na team. 

Myślę, że to będzie wszystko co na tą chwilę wymyślę i umili grę na serwerze. :) 

 

Edit\\\

Zapomniałem dodać, że byłoby fajnie według mnie zmienić widoczność zadanych obrażeń nie tylko dla VIP, ale również dla zwyczajnego gracza. ;3

Edytowane przez Lambert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Ale najbardziej chyba za tym aby Team po zginięciu mógł dawać info. Z jeden strony by to ułatwiło grę.

Co do trybu Competitve też może być. Gra by była dłuższa i jak Lambert napisał milej by się grało ( dłużej :) niż to 20rund )

Jak dla mnie to Zestaw VIP ( Bronię ) powinni tylko dostawać gracze z rangą VIP a Dlaczego? Ponieważ 3-4 rundy gracze wychodzą Full i psuje to rozgrywkę. 

Serdecznie Pozdrawiam. 

Miłego Dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Info przydałoby się, bo często "może uratować" rundę i denerwuje to brak infa ze strony zabitej osoby

Limit AWP można zwiększyć do 3, nie więcej, bo będzie każdy grał AWP

Dla mnie opcja wyboru broni na początku rundy jest git i zmieniajmy tego.

Jakoś nie patrzę na rundy, ale chyba gra się do 11 wygranych rund i "kończy się" mapa. Dla mnie to samo co linijke wyżej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...