Jump to content
  • Lambert

Może zmiany? :)

Cześć!

Po pierwsze proponuje zmienić tryb gry na serwerze na competitive. Gra byłaby o wiele milsza jak i komunikowanie się z team'em (np. podanie infa itd.) miało by większy sens.

Po za tym darmowe bronie od 3 czy też 4 rundy to lekka przesada.. psuje to całą grę, bynajmniej według mnie. Dlaczego? A dlatego, że jak się widzi juz po tych dajmy 4 rundach, że każdy lata w dalszych rundach z "full'em" to taka rozgrywka robi się nudna... Nie wspominając już, że gra się do 20 rundy... W dodatku limit AWP do 2 na team jest również lekko przesadzone i można by albo usunąć limiter awp w team lub zwiększyć chociaż do 3 awp na team. 

Myślę, że to będzie wszystko co na tą chwilę wymyślę i umili grę na serwerze. :) 

Edit\\\

Zapomniałem dodać, że byłoby fajnie według mnie zmienić widoczność zadanych obrażeń nie tylko dla VIP, ale również dla zwyczajnego gracza. ;3

Edited by Lambert

Jestem za. Ale najbardziej chyba za tym aby Team po zginięciu mógł dawać info. Z jeden strony by to ułatwiło grę.

Co do trybu Competitve też może być. Gra by była dłuższa i jak Lambert napisał milej by się grało ( dłużej :) niż to 20rund )

Jak dla mnie to Zestaw VIP ( Bronię ) powinni tylko dostawać gracze z rangą VIP a Dlaczego? Ponieważ 3-4 rundy gracze wychodzą Full i psuje to rozgrywkę. 

Serdecznie Pozdrawiam. 

Miłego Dnia.