Jump to content
  • Lambert

Podanie ム Lαɱbєг† ム

Nick na serwerze: ム Lαɱbєг† ム

Znajomość SM (0/8) : 6/8
    Doświadczenie: Pełniłem już funkcje admina kilkukrotnie, a także opiekuna serwera przez ok. 4 mies może dłużej. SourceBans nie jest mi obcy mimo, że nie pamiętam wszystkiego wiedzę można zawsze nadrobić bądź przypomnieć sobie co nie co :) Jeśli chodzi o rozpoznawanie cheaterów nie mam z tym problemów i rozpoznam gracza, który cheatuje bądź zwyczajnie gra dobrze. Po za pełnieniem funkcji admina oraz opiekuna byłem również w UBT przez pewien czas.
    SteamID: STEAM_0:0:197116101
    Link do profilu na STEAM: >click<
    Link do profilu na Game Tracker: >click<
    Kontakt: Steam / GG - 67570294
    Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: 

Na serwerze dość często jest problem z graczami łamiącymi regulamin bądź też cheatującymi, a to prowadzi to utrudnień w rozgrywce dla osób przestrzegających regulamin serwera oraz grającymi "czysto". Nie mam więcej do powiedzenia odnośnie tego jak często można się spotkać z utrudnieniami podczas normalnej rozgrywki na serwerze, także to będzie na tyle.

I tak na koniec powiem coś więcej o sobie.. Przeważnie jestem osobą opanowaną w miarę swoich możliwości, staram się nie przeszkadzać innym graczom podczas rozgrywki, a wręcz staram się nawiązywać w miarę dobry kontakt z innymi bywalcami na serwerze. 

2 godziny temu, Szymon89254 napisał:

Na TAK 

+WIEK 

+POMOCNY

+DOŚWIACZENIE

Proszę o Link GT 

Grasz mało na serwie :) nawet dobrze graczy nie znasz a wypowiadasz się pod Podaniem.

Edited by ★ℋℇℓℓℚ★
    Link GT Dostarczony / Mała aktywność

Przez [email protected]@NeR,

Nie jestes od sprawdzania takich rzeczy. Jak podejrzewasz że ktoś nie gra to zgłaszasz post, my (zieloni) wyciągamy odpowiednie środki. Ostrzeżenie pierwsze i ostatnie.

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.