Skocz do zawartości

Podanie ム Lαɱbєг† ム


Lambert

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: ム Lαɱbєг† ム

Wiek: 18
Znajomość SM (0/8) : 6/8
Doświadczenie: Pełniłem już funkcje admina kilkukrotnie, a także opiekuna serwera przez ok. 4 mies może dłużej. SourceBans nie jest mi obcy mimo, że nie pamiętam wszystkiego wiedzę można zawsze nadrobić bądź przypomnieć sobie co nie co :) Jeśli chodzi o rozpoznawanie cheaterów nie mam z tym problemów i rozpoznam gracza, który cheatuje bądź zwyczajnie gra dobrze. Po za pełnieniem funkcji admina oraz opiekuna byłem również w UBT przez pewien czas.
SteamID: STEAM_0:0:197116101
Link do profilu na STEAM: >click<
Link do profilu na Game Tracker: >click<
Kontakt: Steam / GG - 67570294
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: 

Na serwerze dość często jest problem z graczami łamiącymi regulamin bądź też cheatującymi, a to prowadzi to utrudnień w rozgrywce dla osób przestrzegających regulamin serwera oraz grającymi "czysto". Nie mam więcej do powiedzenia odnośnie tego jak często można się spotkać z utrudnieniami podczas normalnej rozgrywki na serwerze, także to będzie na tyle.

I tak na koniec powiem coś więcej o sobie.. Przeważnie jestem osobą opanowaną w miarę swoich możliwości, staram się nie przeszkadzać innym graczom podczas rozgrywki, a wręcz staram się nawiązywać w miarę dobry kontakt z innymi bywalcami na serwerze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szymon89254 napisał:

Na TAK 

+WIEK 

+POMOCNY

+DOŚWIACZENIE

 

Proszę o Link GT 

Grasz mało na serwie :) nawet dobrze graczy nie znasz a wypowiadasz się pod Podaniem.

 

Edytowane przez ★ℋℇℓℓℚ★
Link GT Dostarczony / Mała aktywność
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...