Skocz do zawartości

387# Pytanie Dnia!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej kolejności myślę, że styl forum. Przydałby się bardziej żywszy (np z kolorami czerwonymi, zoltymi. Pisałem już o tym w jakimś temacie). W drugiej kolejności administracja oraz UbTeam. Dużo tematów nie pozamykanych, niektóre nie przeniesione do odpowiednich działów, a co do UbTeam to słabo to działa bo gracze muszą czekać po kilkanaście godzin na UB albo jakiekolwiek zainteresowanie ze strony administracji, a czasami ten czas przekształca sie w parę dni, co oczywiście skutkuje odejściem gracza z sieci jak i naszych serwerów, bo kto chciałby czekać na UB kilkanaście godzin albo dni. Bardziej takiemu graczowi opłaca sie pójść na inną sieć, niż siedzieć tutaj bez sensu i czekać na UB, a przede wszystkim dowiaduje sie, że administracja ma wywalone w graczy... Kolejna sprawa to zero bonusów na stałych graczy, dla nowych coś jest ale niezbyt są chętnie do brania udziału w niektórych konkursach itp. A skoro jesteśmy w temacie konkursów to czego żadnego nie ma na naszej sieci? Po prostu ta sieć upada i nawet nikt sie tym nie zainteresuje. Niezbyt interesuję się kupnem VIP-ów i premek ale chyba na naszej sieci nie ma żadnych romocji na święta, ani nawet bez okazji, tak po prostu, by pokazać, że właściciel nie idzie tylko na pieniądze, ale też utrzymanie na serwerach graczy. No przynajmniej nie słyszałem. Kolejny powód to zarządzanie serwerami. Patrząc na samą tabele widzimy, że yo forum podtrzymuje Vister i gdyby nie on to wszystkie serwery stąd poszły by na MH. A skoro jest rozmowa o MH to zacytuje pewnego użytkownika, który za reagował na słowa "Coraz biedniej ta Poszka wygląda" słowami "Jak sie ładuje 90% utargu w to takie są wyniki"... No cóż.. Bolesna prawda. Myślę, że dowodem na to że ta siec upada jest aktywność użytkowników na CB, w działach Hyde Park, podania na admina, propozycje zmian. Wystarczy popatrzeć na wyniki jakie osiągała ta siec (przykładowo) w 2017 a dzisiaj... Co prawda mogę pójść na inną sieć, ale ta sprawiła że mam z niektórymi użytkownikami jak i stałymi graczami na serwerach dobry kontakt i wierze, że uda sie ją odbudować. Mógłbym tu jeszcze dużo wypisywać ale czy jest jakiś sens? Np. Żadnych nowych serwerów, na procodzie już dawno nie byłem ale domyślam sie, ze nadal są te same stare klasy co 3 lata temu, żadnych newsów - pustka w redakcji no i wiele wiele innych. Może wyjść na to, że marudze i narzekam, ale taka jest prawda... Niestety... Watpie, że ktoś to wszystko przeczytał, ale jeśli tak to dzięki i gratuluje wytrwałości ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...