Skocz do zawartości

Powrót Kubicy do F1


GandalfBialy

Czy dobrze się stało, że Kubica wrócił do F1? Po zagłosowaniu uzasadnij swoją wypowiedź w poście.  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy dobrze się stało, że Kubica wrócił do F1? Po zagłosowaniu uzasadnij swoją wypowiedź w poście.



Rekomendowane odpowiedzi

Naszło mnie, żeby napisać ten temat po obejrzeniu dzisiejszego GP Azerbejdżanu i postanowiłem zapytać Was o zdanie. Czy pomimo tego, że Robert dojechał na ostatnim miejscu, cieszycie się z faktu, że wrócił do Królowej Sportów Motorowych? Uważacie, że trafił do dobrego czy też kiepskiego teamu?

Dyskusję uważam, za otwartą. Moim zdaniem dobrze się stało, że Kubica wrócił, zeszły sezon przesiedział jako kierowca testowy, a w tym jeździ jako główny. Niestety w mojej opinii trafił do zespołu, który jeszcze do niedawna potrafił nawiązać walkę o punktowane miejsca, a teraz każdy widzi co się dzieje, a dzieje się bardzo źle, ponieważ team dręczą kłopoty i niedoróbki techniczne bolidów oraz zbyt niski budżet w porównaniu do takiej chociaż Alfy Romeo, która po bardzo długiej przerwie wróciła do ścigania w F1 czy Aston Martin Red Bull.

Z kolei to co zrobił Robert, pracę którą wykonał od bardzo niebezpiecznego wypadku w Ronde Di Andorra, gdzie niewiele brakowało, żeby przypłacił za niego życiem albo permanentnym kalectwem, to ta determinacja i pokonywanie przeszkód, by wrócić do tak prestiżowej serii wyścigów,  jest zaiste godna naśladowania, ponieważ pokazuje to, że nie ma rzeczy, których nie można przeskoczyć i można to przełożyć na życie zwykłego zjadacza chleba, jakimi jesteśmy na co dzień.

 

Zagłosujcie w ankiecie powyżej i swoją odpowiedź uzasadnijcie w poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrze, że powrócił. Przynajmniej teraz coś o nim słychać, a za czasów swojej świetności był naszym narodowym bohaterem, a gdy jeździł samochodami rajdowymi ta fala popularności nagle spadła i bardzo mało co o nim słyszałem. No przynajmniej tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrze że wrócił. Jak sam wyżej wspomniałeś, droga jaką przebył od wypadku aż do teraz pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Fakt, że w ekipie w której obecnie się znajduje jest jak jest (miejmy nadzieję, że sytuacja ulegnie poprawie) tylko pokazuje jak istotną rolę w tym sporcie odgrywa technologia. Mimo wszystko Kubica mógł się poddać po wypadku itd. lecz jednak pokazał, że można przezwyciężać wszelkie przeciwności losu. Koniec końców co by się nie działo, czy będzie zajmować czołowe miejsca z przodu czy też z tyłu - powinniśmy się cieszyć i być z niego dumni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...