Skocz do zawartości

podanie na admina


Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick na serwerze: Łysy
Wiek:16 
Znajomość SM (0/8) : 5/8 
Doświadczenie: doświadczenie mam nie za duże ale tez nie małe ponieważ pełniłem służbę opiekuna przez 5 miesięcy i podstawowe komendy znam.
SteamID: STEAM_0:0:501215230
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198962696188
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/%C5%81ysy/145.239.237.105:27100/
Kontakt: FB/STEAM
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem na serwerze codziennie po parę godzin dużo ludzi mowi tez ze powinienem złożyć podanie o admina poniewaz prawie zawsze jestem w grze umiem rozpoznać haxów lub czy dobrze gra, tez widze ze dużo adminów nie ma na serwerze a dość często spotykam jakiś odpałów.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego tu zacząć?

1. Prośby o admina można składać od 5 postów. 
2. Konto na forum musi być założone przynajmniej 7 dni przed złożeniem podania. 

Hmm.. jestem na Tak.

+ Wiek

+/- Doświadczenie ( ale zawsze można Ci w tym pomóc )

Jesteś miłym graczem choć zdarza Ci się używać dużo słów wulgarnych. Na serwerze masz dobrą opinie. Nie ma dużo skarg na Ciebie. Jesteś miły i pomocny. Doceniasz innych! Hmm... z 2 strony brakuje Adminów. 

Ale przejdę do rzeczy:

Nie podoba mi się czasem twoje podejście do graczy ( czasem ich wyzywasz / obrażasz. Lecz tak jak napisałem na górze: Pomagasz innym dużo i ich szanujesz ( czasami :) ).

Widzę w tobie duży potencjał który możesz wykorzystać dobrze.

PS: 1.Jestem na Tak, ponieważ brakuje Adminów 

2. Masz dobrą opinie na serwerze.

3. Starasz się pomagać ( w sensie aby złapać cheatera )

Lecz mam nadzieje, że zostaniesz przyjęty ( chociaż na czas próbny ) bo mało adminów jest a przez to czasem Cheaterzy grają ponad 2/3h zanim jakiś admin znajdzie czas ( praca / szkoła )

( Wiem, że się powtarzałem ale nom mam lekkie problemy aby się nie powtarzać :) ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo znacznej ilości braków w wymogach jestem na TAK.

+wiek

+doświadczenie

+/- GT Masz dość dużo sesji po 30-40min ;3

Pomagasz dość dużo w wykrywaniu cheaterów itp, ale również dość często zdarza ci się przeklinać (bez twojej lekkiej wulgarności jesteś naprawdę sympatycznym graczem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...