Skocz do zawartości

zmiany


Rekomendowane odpowiedzi

na serwerze często nie ma adminów, roi się od cziterów i często ludzie są afk. z cziterami  sobie nie poradzimy, no chyba, że nastąpi jakaś rekrutacja. Moje podanie niestety zostało odrzucone, jeśli nie ja to ktoś inny. Sporo ludzi spędza więcej czasu od aktualnych adminów na serwerze i mogliby pomóc.  Jeśli chodzi o drugi problem, myślę, że dobrą opcją byłoby wrzucenie pluginu, który by ich wyrzucał. Jeśli dalej tak będzie, to serwer upadnie. Myślę, że to nie problem znaleźć inny do przyjemnego grania bez cziterów. no i ja się pytam kto wymyslił głupią zasade „mikro od 16 lub po mutacji”. jeśli jakiś 13latek normalnie rozmawia ze mną to nie widzę powodu, żeby go mutować. mutujmy kiedy nadużywa tego mikrofonu ktokolwiek bez względu na wiek. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiesz to wyglada raczej jak skarga a nie zmiany :). Napisz skargę na adminów. Powiem Ci także, że jak nie chcesz to nie graj tutaj, nikt raczej za tobą nie będzie płakać. Weź pod uwagę iż mamy także życie prywatne... i nie zawsze mamy czas aby wejść na serwer. Dorzucę także, że zasada „Mikro po mutacji lub 16+” jest dobrym rozwiązaniem... z tego względu iż nie każdy lubi dzieci. A podanie zostało odrzucone bo chyba zapomniałeś być aktywny na serwerze :(. Każdego dnia przychodzą nowi gracze aby pograć na serwerze. Niestety spędzasz za mało czasu i wolisz powiedzieć, że admini mało wchodzą na serwer z powodów, że ty na nim nie grasz :) zbyt długo. 

Co do Pluginu:

Przydał by się... dużo graczy czasem jest na afk na spec lub stoją na respie i nic nie robią ( kecz utrudnienie by było dla adminów... jeśli byś my byli na spec i robimy demko to potrwa to około 10-30min a czasem dłużej... co będzie powodowane iż Nas będzie wywalać za afk.

dMn graj więcej a później twierdz, że admini mało aktywni są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...