Jump to content
  • XMaroKillerX

Skarga Durus

Data zdarzenia: 28-06-2019
    Nick Admina: Durus
    Opis Sytuacji: Zaczęło się od tego, że dostałem bana za kulturę na 5 min. Zapytał się mnie "skąd wiesz że jestem adminem" na co ja odpowiedziałem "z forum cepie XD".  W następnej mapie napisałem mu na [email protected] żeby sprawdził gracza po czym on nie odpowiadał i nie przeszedł do specta , ale ja się nie poddawałem. Po 1 rundzie znowu napisałem i wtedy on zaczął krzyczeć, że chce dograć rundę , wyszło na to, że gówno mi to dało bo sprawdzał go tylko 1 rundę. Zmusił mnie do napisania skargi tym, że dał mi bana na 15 min za zdradzanie adm, ponieważ napisałem "Durus jest adminem" a przed tym zdarzeniem trochę cwaniakował dlaczego się nie odzywam skoro tak go oceniam .Wyniosłe i wysokie ego  + zerowe doświadczenie tego administratora są nieznośne.

PS. Administrator powinien być wzorem dla inny a nie budzić postrach (że z byle gówna dostanie się bana bez żadnego ostrzeżenia)
    Dowody (dema, screeny): tu są 2 sski  bez sska z banem za obrazę bo mi konsole ucięło   https://www112.zippyshare.com/v/z87vMhdZ/file.html   . Tam gdzie przyspamiłem  to jest kolejna runda a to co napisałem "ok XD" to było już po tym jak krzyknął .  

PS. Administrator powinien być wzorem dla inny a nie budzić postrach (że z byle gówna dostanie się bana bez żadnego ostrzeżenia)

PS 2. HLTV nie ma sensu dawać bo dwie sytuacje działy się na [email protected] a sytuacja z banem za zdrade adm jest na ssku 

Pozdrawiam :D 

Propozycje o zbanowaniu cb na 15 minut podsunęła mi @Madziaa<3. Chciałem paść i wtedy sprawdzić tego typa i też tak robiłem, Bo skoro każdemu pisałeś ze mama adma to miałem wejść na spekta skoro i tak wiedział ze mam adma i będę kogoś oglądać? O tym nie pomyślałem widzę. Jeśli myślisz że mam 0 doświadczenie to się mylisz. Chwile ze mną pograłeś to skąd masz wiedzieć jaki jestem. W dodatku ten spam na [email protected] nie był potrzebny. Nie jestem ślepy ;)

Edit: Co do ssków nie mogę się odwołać, ponieważ nie chcą mi się odpalić i nwm co tam wrzucił.

A po co Ty piszesz ciągle na czacie kto jest adminem? Jaki jest sens tego pisania? Są na serwerze cziterzy, Ty napiszesz "Durus jest adminem" i uciekną albo wyłączą. Dlatego zaproponowałam Durusiowi, żeby dał Ci krótkiego bana za to. Skarga według mnie niesłuszna.

Hmmm a więc tak:

1 godzinę temu, XMaroKillerX napisał:

Opis Sytuacji: Zaczęło się od tego, że dostałem bana za kulturę na 5 min. Zapytał się mnie "skąd wiesz że jestem adminem" na co ja odpowiedziałem "z forum cepie XD".

Po pierwsze - Skoro wiesz, że to admin to nie powinieneś pisać do niego "cepie". Dalej piszesz, że admin powinien być wzorem, ok. Dał ci bana na 5min, czyli tym samym dał znać, że nie będzie tolerował chamstwa na serwerze

Z drugiej strony, admin nie powinien dać się sprowokować i mieć dystans do siebie. Mógł upomnieć gracza lub co najwyżej dać kicka

Po drugie -

W następnej mapie napisałem mu na [email protected] żeby sprawdził gracza po czym on nie odpowiadał i nie przeszedł do specta , ale ja się nie poddawałem. Po 1 rundzie znowu napisałem i wtedy on zaczął krzyczeć, że chce dograć rundę , wyszło na to, że gówno mi to dało bo sprawdzał go tylko 1 rundę.

1 godzinę temu, Durus napisał:

Chciałem paść i wtedy sprawdzić tego typa i też tak robiłem, Bo skoro każdemu pisałeś ze mama adma to miałem wejść na spekta skoro i tak wiedział ze mam adma i będę kogoś oglądać? O tym nie pomyślałem widzę.

Robię tak samo. Po co psuć sobie statystyki (mniej ważne) i dać graczowi odpalonemu znać, że jest admina na serwerze? Wiadomo, że offnie. A gdy admin jest anonimowy i się nie wychyla, sprawa będzie prostsza.

Z drugiej strony, Durus powinien wejść na spect, skoro gracz kogoś zgłosił. Oglądał go jedną rundę, takie bardziej - - / + na korzyść admina, chyba, że to był stały, znany gracz i wie jak gra lub okazał się zwykłym botem.

Po trzecie -

Zmusił mnie do napisania skargi tym, że dał mi bana na 15 min za zdradzanie adm, ponieważ napisałem "Durus jest adminem" a przed tym zdarzeniem trochę cwaniakował dlaczego się nie odzywam skoro tak go oceniam

Nie powinieneś pisać kto jest adminem. Tak jak wcześniej napisała Madziaa i ja wspomniałem - admin powinien być anonimowy, a ty go zdradziłeś i właśnie tu był błąd, bo gracze, a co ważniejsze cheaterzy będą wiedzieć kto jest adminem i kiedy wchodzić, kiedy nie, kiedy offnąć, a kiedy się odpalić

Z drugiej strony, 15 minutowy ban to według mnie lekka przesada. Tu wystarczyłoby upomnienie, kick lub co najwyżej ban na 5min.

Dla mnie ta skarga 50/50 . Zostawiam to VIsterowi, bo nie wiem co tam się wcześniej odwalało :P

Ale się rozpisałem xDDD

Gracz kampił w rogu jak byłem na spekcie, wiec wyszedłem i jak padłem to patrzałem na niego.

Cytat

Z drugiej strony, admin nie powinien dać się sprowokować i mieć dystans do siebie. Mógł upomnieć gracza lub co najwyżej dać kicka

Dostał bana za kulturę nie dlatego, że mnie sprowokował tylko dlatego że nie toleruje takich wyzwisk.

Dlatego się słucha bebeja i  sie nie mowi nikumu ze ma sie adm , a nie sie tym chwalicie  na prwo i lewo  i teraz   macie skargi , żale, bóle dupy itp 

Dobry adm to anonimowy adm 

moim zdanie robicie  gówno burze i tyle 

Guest
    This topic is now closed to further replies.