Jump to content
  • Sign in to follow this  
    CrazyScreaMY

Podanie na admina

Nick na serwerze: +CrazyScreaMY
    Znajomość AMXX (0/8): 5/8
    Doświadczenie: 3K GODZ W CS 1.6
    Staż w CS'a: 3 LATA
    SteamID: STEAM_0:0:446522576
    Link do profilu na banid:https://banid.pl/kto?to=0:0:446522576
    Link do profilu na GameTracker:https://www.gametracker.com/player/CrazyScreaMY/80.72.34.125:27235/
    Kontakt: [email protected]
    Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:po chce pomagać adminom a jak gram czasami jest bardzo dużo graczy łamiących regulamin serwera 

Ja jestem stanowczo na NIE

Doświadczenie oraz znajomość amxx prawdopodobnie są zmyślone, ponieważ jaki były admin nie potrafi wstawić do dobrego działu odwołania od bana i na powód "wstaw screeny" mówi, że dostał za aima i wh?
    Powiadasz, że masz 3k godzin na csie 1.6?  
    file.html
    Ci powiem, że fajne te 3kH XDDDDDDDDDDD
    Wiek jak dla mnie też lekko podniesiony, po sposobie w jaki piszesz, nie wygląda byś tyle miał. Które to podanie z rzędu, w którym konto na forum nie spełnia żadnego z wymagań? Reszta na plus.

Tez jestem na nie.

Piszesz ze masz 16 lat nie jest to wcale prawda. Tak na moje oko masz nie wiecej niz 12 wiec to Cie z automatu dyskwalifikuje. I do tego grasz z nami dopiero tydzien.

Na nie. Ty chcesz robić ssy typom, którzy mają aima... Sam jak dostałeś ssy to mówiłeś, że dostałeś je za aima więc... Poza tym nie potrafiłeś ich nawet wstawić. W amxx też wątpię.

Na nie.

Wiek skłamany napewno. Piszesz jak 12 latek. Rozumiem błędy się zdarzają, ale w każdym zdaniu? Te 3k godzin też niezłe xd. Za samo kłamstwo powinieneś mieć to podanie odrzucone. Z tego co wiem to napisałeż już kolejne podanie, a to nie jest jescze rozpatrzone. GT też mogło by być lepsze. Ciekawe czy demko potrafisz rozpisać? I kto, kto nie jest dzieckiem podszywa się pod ProGracza? W amxx też wątpie. ;)

@WenTi  poproszę o twoje gt...

Co do samego podania 
    + bardzo duża aktywność 
    + steam i cs 
    + zgłasza mi graczy kt łamią regulamin jak i haxów 
    Mało nas jest na dd2 i dosyć często zdarza się że faktycznie nie ma admina jak trzeba :/ 

50/50 jest dużo rzeczy których musiał bym Cię nauczyć 

Jestem na tak ma 16 lat chodze z nim na ms szkoła brażowa.

+steam

+16

Nawet jest napalony codziennie od 2 do 19 godz siedzi przd kompem na tym serwerze

Miał admina na wielu serwerach i wie o co chodz a jak wiadomo ,,człowiek uczy się na błędach"

Przeciez on ssow nie potrafil wstawic na forum a ty mi tu piszesz ze mial admina na wielu serwerach. Mistrzhs widze ze konto zrobione tylko zeby poprzec kolege.

Mówie jak było a teraz nawet nie mam admina na serwie i jeden gra na aimie a konto nie jest zrobione żeby poprzeć kolege tylko żeby był admin a nie po jest bardzo aktywny

W związku z tym z podanie leży w uj czasu zapraszam mimo negatywnych opinii na TS3. CL/ Żadna parówa nie napisze że tyle leży ehh... 

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this