Jump to content
  • Sign in to follow this  
    PlayHard

Nowy Admin ?

Nick na serwerze: PlayHard
    Znajomość AMXX (0/8) : 5/6
    Doświadczenie: Duże 
    Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam:TAK
    SID:   STEAM_0:1:219006493
    Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/HardPlayerxD/ (można dodać)
    Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:219006493 
    Link do profilu na Game Tracker : https://www.gametracker.com/player/PlayHard/145.239.237.108:27225/
    Kontakt: Steam,Forum
    Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem bardzo aktywny gdy niema akurat  nikogo z adminów,a są potrzebni.Myślę również że jestem pomocy i szanowny przez innych graczy.

@Madziaa<3ortografia bo piszę bardzo szybko i nie spoglądam na klawiaturę to wszystko dlatego.

@SpeedziKnie zgłaszam bo może niema akurat osób z wspomagaczami. Ale dzisiaj się trafił a nikogo nie było i szybko do vistera na steam napisałem i po kłopocie.Tu niema czasu czekać aż jakiś admin wbije.

Jeszcze do tego mam więcej h w 4 dni niż ty całość.

To już nie mój problem że zmieniasz nicki jak rękawiczki :P .A co do forum to 3 dni i wszystkie wymagania forum będą.

@Nimmrod ja na spect ???? To żart ? Jedynie na spect to dziś bo dużo na steam pisałem ,a tak to nigdy na spect nie byłem.Nie każdy 700 killi w dzień wbija :P

@ENJOYmasz przegrane 0 h przez ostatni tydzień i ty nawet nw co i jak robię więc komentarz zostaw dla sb .A gram od tygodnia nawet razu mnie nie widziałeś więc o czym gadasz

- gt

- nie zgłaszasz

+/- wiek

+ steam

- ortografia xD (muszę bo to w oczy kłuje)

Neutral

Edit:

Dowalasz się do mnie, że daję muta dziecku 12 letniemu, który codziennie nawala przez to mikro i każdy się skarży, a Ty mi KAŻESZ go odmutować... Zaczynasz się rządzić na serwerze i powoli zaczynasz mnie tym denerwować (nie tylko mnie w sumie). Poza tym z głupimi tekstami na mikro też zaczynasz już przeginać

Grasz u nas tylko 4 dni
    Nie widziałem, żebyś coś zgłaszał
    Standardowo forum nie spełnia żadnego z wymagań
    Wiek +
    Steam +
    Doświadczenie +

Jestem na NIE, pograj trochę, daj się bardziej poznać i dopiero wtedy złóż kolejne podanie.

@PlayHard dodaj mnie na steamie, jak będzie jakiś odpał to pisz, zawsze wejdę :)
    P.S. Ja nie gram tylko na jednym nicku :P 

Jeszcze za wcześnie za tydzień myślę że jak napiszesz bd ok 
    + steam 
    + wiek 
    + amx 
    +/- gt trochę Ci się zdarza na spekcie siedzieć 
    Ale tak po za tym nie mam do czego się przyczepić, może tylko do tego że za krótko jesteś. 

No to może dziś tylko 
    Jak gram całe dnie to tez tyle rb  :P 

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this