Jump to content
  • Master Fiks

[Podanie] Master Fiks :v

Nick na serwerze: Master Fiks
    Znajomość AMXX (0/8) : 7/8
    Doświadczenie: Dość duże. Wielokrotny Admin na innych sieciach.
    Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Oczywiście że tak
    SID: STEAM_0:0:226128064
    Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198412521856
    Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:226128064
    Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Master Fiks/145.239.237.108:27225/
                                                              (Te 3 puste dni to krótki wyjazd do Łodzi i nie miałem jak grać)
    Kontakt: Z powodu mojej słabej mikrofalówki (komputera) nie posiadam ts ale na steam czy forum jak najbardziej można się ze mną dogadać.
    Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Mimo że nie gram na serwerze jakoś długo jestem dość rozpoznawalny.
                                                                              Staram się z każdym mieć dobre stosunki i często staram się pilnować 
                                                                              by na serwerze panowała kulturka... Która szczerze mówiąc czasem znika...
                                                                              Wszystkie kłótnie czy zwykłe wyzwiska graczy staram się łagodzić i kończyć. 
                                                                              Znam się na Amxx oraz posiadam doświadczenie w byciu Adminem serwera.
                                                                              Poza tym jestem takim śmieszkiem XD który stara się wszystkim dookoła
                                                                              poprawić humor i sprawić żeby każda chwila spędzona na serwerze była chwilą piękną! ^^

.:Pozdrawiam!:.

Podanie było tylko kwestią czasu :D

Mimo, że GT nie jest perfekcyjne i nie grasz długo na serwerze dam ci TAK

+ steam

+ zgłasza na [email protected] i steam

+ wprowadza fajną atmosferę (przynajmniej jak jestem na serwerze), można pośmieszkować, normalnie popisać na pw

+ doświadczenie

Jeszcze postaraj się trochę nadrobić forum 

Steam

Doświadczenie

Odpowiedzialna osoba

Widziałem jak wywiązał się ze swoich obowiązków jak posiadał adma. Przyjęcie go to strzał w 10

Przez GandalfBialy,

§4. W podaniach mogą wypowiadać się: (...) - Osoba z czasem online min. 5 godzin na serwerze w ciągu ostatnich 2 tygodni. Ty masz przegrane 3 godziny. Otrzymujesz +1 za złamanie regulaminu.

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.