Jump to content
  • Lambert

Skarga na Wecz

Data zdarzenia: 15.09.2019 godz. 09:41:26
    Nick Admina: Wecz
    Opis Sytuacji: Admin bez żadnego powodu uderzył kilka razy gracza Łysy. Gracz ten boostował się z innym ct'ekiem przy kuchni po czym Wecz uderzył go kilkukrotnie.
    Dowody (dema, screeny):

L20190915.log

Po 1. Łysy Nie ma Z tym problemu, bo sie smial. jak bym chcial to na ciebie bym mial z 100 dowodow jak mnie Bijesz zabijasz wywalasz bez powodu :)

3 minuty temu, Wecz napisał:

Po 1. Łysy Nie ma Z tym problemu, bo sie smial.

To, że gracz nie ma nic przeciwko temu to nie znaczy, że masz prawo bawić się adminem. Ja zostawię tylko punkt regulaminu, do którego się odwołuję w tym momencie:

§3. Wszystko, co robisz jako admin powinno mieć swój powód. Dla zabawy to możesz sobie wyłączyć komputer i wyjść na dwór lub pole (jak kto woli).

Przepraszam, że się wtrącę ale: Wecz ty wywalasz osoby z Spect po 1 rundzie :)np: Wszedłem na Spect żeby zrobic demko na 1osobe i po 3min dostałem kicka. Za każdym razem jak poszedłem na Spect dostawałem kicka po 3/4 min. 2 sprawa to iż wywalasz Adminów z Spect. 3 sprawa Slapujesz + Wyzywasz graczy którzy Ciebie wyzywali po czym dajesz im bana za obrazę Admina. 4 sprawa nie dajesz ostrzeżeń tylko banujesz jak leci :). Zastanów się co robisz. A później mów, że na kogoś możesz 100 dowodów znaleść.

Edited by EMPROM

Emprom Kickuje po 3 Rundach jak zawsze, i skad mam wiedziec kto robi Demka a kto afkuje :)

Istnieje takie coś jak prywatna wiadomość :). Po 2 nie kickujesz po 3 rundach tylko 1. Uwierz nie jak będzie mi się chciało to zrobie na Ciebie demko. Bo myślisz, że jestes fajny a i tak ludzie gadają za plecami.

@Wecz ty nie ogarniasz komend Admina chyba :) 

Edited by EMPROM

Wiem ze gadaja za plecami taki M***  i po 2 nie mialem ciebie wtedy w znajomych :) 

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.